anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak możliwości wypłat i wpłat

MAMY ROZWIĄZANIE!
RAF_RS
#8 Zapaleniec#

Witam. Sprzedałem ostatnio przedmiot chcę zapłacić prowizje a tu błąd. Wpłatę otrzymałem ale błąd pobierania salda. Ani czat ani rozmowa wszystko się zawiesza i spróbuj ponownie. Ktoś coś wie co się dzieje? Pozdrawia

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
Vryko
#18 Luminarz#

Ja bym zaczął od wyczyszczenia przeglądarki/wywalenia cookies lub od sprawdzenia innej. 

______________
Sołtys Allegro
oznacz moderatorów
RAF_RS
#8 Zapaleniec#

To nic nie daje. Aczkolwiek udało mi się zrobić na telefonie. Problem leży po stronie systemu. 😉

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@RAF_RS Tak z ciekawości - jaki to system?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
RAF_RS
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Win 7 ale swieżo zainstalowany i coś widocznie brakuje w składnikach 😜 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@RAF_RS Ze zintegrowanym SP1? Spróbuj zainstalować łatki, o których pisałem tutaj https://spolecznosc.allegro.pl/t5/początkujący-sprzedawcy/problem-z-ładowaniem-zakładek-w-allegro/m-... i napisz czy pomogło.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
RAF_RS
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Dzięki wielkie na początku wyłączyłem win update i daltego nie miałem tego ale doinstalowałem pakiet. Pomocny link 1: https://support.microsoft.com/pl-pl/help/4474419/sha-2-code-signing-support-update  konkretnie  kb4474419 i jest ok. Dzięki za pomoc 😉 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@RAF_RS Nie ma za co:)
Czyli wychodzi na to, że bez tej łatki przeglądarki nie radzą sobie z poprawnym wyświetlaniem elementów strony (ew. z ładowaniem skryptów), gdyż dzieją się jakieś cyrki z certyfikatem. Ale to tylko moja teoria, więc myślę że @DarkStoorM może powiedzieć coś więcej na ten temat😏

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów