anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji nadaj paczkę allegro inpost

mattz_2009
#7 Wielbiciel#

Witam,
Ustawiłem w kilku ofertach cennik dostawy zawierający Allegro Paczkomaty Inpost za 8,99 PLN (jedyna opcja wysyłki). Jednak klient widzi dostawę o nazwie Paczkomaty Inpost. Prawdopodobnie z tej przyczyny nie mogę nadać zakupionego przedmioty przez Allegro Paczkomaty Inpost - brak opcji Nadaj paczkę Allegro Inpost przy opłaconym zamówieniu.
Proszę o pomoc.

Screenshot from 2022-02-19 18-36-54.png

 

Screenshot from 2022-02-19 18-36-00.png

 

 

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7

LEW433
#21 Demiurg#

To nie to samo, tu musisz samodzielnie nadać.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mattz_2009 bo do tych paczek musisz albo podpiąć umowę inposta albo importować aukcje do menadżera paczek, to nie allegro lokalnie że łatwo nadasz 🙂

To że wystawiłeś allegro paczkomat to wszystkim wyświetla się Paczkomat inpost 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mattz_2009
#7 Wielbiciel#

Dzięki. Sugerowałem się tym https://manager.paczkomaty.pl/v1/api/assets/instrukcja-nadawania-przesylek-Allegro-28.08.pdf

Czy jeśli wejdę w nadaj przesyłkę, która kieruje mnie do https://manager.paczkomaty.pl/auth/login to będę mógł zaimportować aukcję i wysłać za 8,99 ?

oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mattz_2009 

Tak, bez problemu. Po wejściu w "Opłać" wybierz ilość przesyłek paczkomatowych Allegro po 8,99 sztuka, i to chyba tyle.

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mattz_2009 tak przeniesie Cię do Managera Paczek a instrukcję połączenia i importu znajdziesz w tym poradniku.  musisz zrobić przedpłatę i możesz nadawać 🙂

eeerttee.jpg

 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

Kasiulki2
#17 Koryfeusz#

@mattz_2009 

Kupujący nie zobaczy Allegro paczkomaty InPost, tylko Paczkomat InPost - tego jestem pewna.

Nie mam pewności co do "Nadaj paczkę Allegro Inpost", ale wydaje mi się, że ta opcja dotyczy przesyłek kurierskich InPostu, a nie paczkomatowych - dlatego jej nie masz.

oznacz moderatorów

mattz_2009
#7 Wielbiciel#

Udało się. Dziękuję wszystkim za pomoc.

oznacz moderatorów