anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

POK

KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

Witam, ja z pytaniem. Jeśli allegro naliczy mi rekompensatę z powodu POK jaki czas mam na spłacenie zadłużenia. Dodatkowo ile czasu mam na odwołanie się od wniosku. Jeśli została naliczona taka opłata, a ja spłacę zadłużenie allegro, prowadzone są jakiekolwiek działania windykacyjne. Jak wygląda też sprawa z organami ścigania ponieważ bezpodstawnie została naliczonr mi zadłużenie względem allegro

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Po zwrocie z POK allegro może ci zablokować konto i do czasu nie spłacenia zadłużenia nie odblokują. Mogą zadłużenie przekazać do firmy windykacyjnej.

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@KexxSkiba Allegro naliczy Ci dług z POK do faktury, a wtedy masz czas na spłacenie zgodnie z datą podaną na tej fakturze. Przeważnie ten czas wynosi 14 dni. Fakturę opłacasz do 14 dnia następnego miesiąca po jej wystawieniu. 

Od wniosku odwołaj się jak najszybciej, ale terminu zapłaty to nie zmienia. Jeżeli opłaty zostaną Ci cofnięte, rozliczenie będziesz miał na kolejnej fakturze. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@KexxSkiba wtf?

co to za pytanie?

jak oszukam kupującego, złamię regulamin serwisu, sprzedam trefny towar

i allegro naliczy mi opłaty z pok to jaki czas mam na spłacenie zadłużenia. Dodatkowo ile czasu mam na odwołanie się od wniosku. Jeśli została naliczona taka opłata, a ja spłacę zadłużenie allegro, prowadzone są jakiekolwiek działania windykacyjne. Jak wygląda też sprawa z organami ścigania ponieważ bezpodstawnie została naliczonr mi zadłużenie względem allegro

?????

 

 

oznacz moderatorów

KexxSkiba
#7 Wielbiciel#

Wszystko wyjaśnione,doczytałem się zapisku w regulaminie z organami scigania i szczerze troche sie [edycja].Zwrot z POK poszedł według mnie bez podstawnie.Ile moge czekąc na odpowiedź dotyczącą odwłoania ale zaraz mija 2 tydzień a odpowiedzi brak xD

oznacz moderatorów