anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak opcji przełączenia między kontami.

MAMY ROZWIĄZANIE!
Client:46150073
#7 Wielbiciel#

Witam, nie mogę podczas wystawiania oferty na koncie x zmienić na konto y, muszę się przelogować na konto y i wtedy wystawić na tamtym koncie. Wiem że jest taka opcja, nad tytułem która pozwala w sekundę zmienć konto z x na y lub na odwrót na którym chce wystawić oferte. Na obu kontach mam te same uprawnienia. Co może być powodem braku tej opcji?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Client:46150073
#7 Wielbiciel#

Tylko to jest taki problem że ja jestem pracownikiem i myślałem że to u mnie leży wina, lecz ja nic nie mogę zrobić. Tylko właściciel konta z abonamentem może mieć taka opcje lub czy tylko on może mi ją nadać?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46150073 Konta muszą być połączone w ramach Abonamentu: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/wystawianie-oferty-przez-formularz/jak-polaczyc-swoje-kon... 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:46150073
#7 Wielbiciel#

Czyli ja (pracownik) też musiałbym wykupić abonament?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46150073 Nie, abonament musi być aktywny tylko na jednym koncie 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
Client:46150073
#7 Wielbiciel#

Czyli mój szef (właściciel konta z abonamentem) musi dodać/powiązać moje konto w zakładce "Powiązane konta". Czy dobrze rozumiem?

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Client:46150073 Tak, zgodnie z instrukcją, która podesłałam wyżej. 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
br.
#21 Demiurg#

@Client:46150073  Źle rozumiesz.  Właściciel konta niczego nie musi i nawet nie powinieneś  wymagać tego od niego.

Jeżeli uzna cię za zasługującego na dostęp do innych kont to sam ci to umozliwi.

oznacz moderatorów