anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak oznaczenia allegro smart

uwedzone
#7 Wielbiciel#

Witam,

 

Pomimo spełnienia warunków typu zrobienie kursu oraz stworzenie cennika pod Allegro Smart, moja oferta wciąż nie widnieje jako smart.

Czy muszę mieć te 5 transakcji jako nowe konto żeby oferta się wyświetlała jako smart? Czy co jeszcze muszę spełnić?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

serwis-texas
#20 Guru#

@uwedzone 

Czy to konto jest pierwszym, jedynym założonym na NIP?

oznacz moderatorów

uwedzone
#7 Wielbiciel#

Tak

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@uwedzone 

Powiedz proszę czy Paczkomat InPost , Orlen, kurier DPD i DHL mają przedrostki Allegro? Żadna z tych dostaw w cenniku nie jest z tak zwanej umowy własnej?  Czy tą ofertę wystawiłeś dziś?

oznacz moderatorów

uwedzone
#7 Wielbiciel#

10x tak

 

Ale juz chyba wiem czemu. Konto bylo zalozone 2 lata temu, a to dla nowo zalozonych kont.

Czy jak zaloze nowe konto na ten sam NIP, to przejdzie?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@uwedzone 

Niestety nie przejdzie. Pierwsze konto i tak jak napisałeś (nie dawno założone). No nic trzeba sprytnie poprosić znajomych (uważaj, rożne 5 kont i żeby przypadkiem IP nie było to samo). Oni to potrafią wyhaczyć.  I jeszcze wcale niech nie piszą komentarzy, bo to od razu widać ze to fake. Po prostu pięć łapek w górę, zero komentarza.

oznacz moderatorów

uwedzone
#7 Wielbiciel#

A dlaczego nie przejdzie..?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#20 Guru#

@uwedzone 

https://allegro.pl/dla-sprzedajacych/poznaj-szczegoly-programu-zacznij-sprzedaz-z-allegro-smart-PgKW...

a tam

Jeśli masz inne konta założone na ten sam NIP, również możesz wziąć udział w programie. Wtedy na wszystkich tych kontach musisz spełniać wspomniane wyżej warunki oraz przynajmniej na jednym z tych kont oferty muszą mieć oznaczenie Smart!

Podałem Ci sposób na SMART. Zakładanie drugiego konta, ponowna rejestracja dokumentów, ponowne wiązanie kont z Przelewy 24 i PayU, weryfikacja konta, tworzenie cenników itd itp.  Moja metoda jest 100 razy szybsza.

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@uwedzone Żadna z metod dostawy nie ma przedrostka allegro - może to jest problemem?

oznacz moderatorów

uwedzone
#7 Wielbiciel#

No ja nie wiem, bo w cenniku wszystko ma przedrostek allegro. 

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@uwedzone Dobra mój błąd - faktycznie tak się to wyświetla. Kiedyś było chyba inaczej pokazywane.

oznacz moderatorów