anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak podjazdu allegro DPD

PerlaPro
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry,

 

mam pytanie odnośnie wezwania kuriera allegro dpd.


Zrobiłem to w niedzielę- by przyjechał w poniedziałek  jakoś od 11:00 do 13:00
I nikt nie przyjechał, pomyślałem że z mojej winy zapomniałem tego zrobić (pomimo że wybrałem godziny)

chciałem wezwać jeszcze raz- ale na szczęście wpadło kolejne zamówienie tą metodą dostawy - i ponownie - już na 100% wezwałem w poniedziałek - by przyjechał dzisiaj.  
Gdzie znowu nikt nie przyjechał.

Mam pytanie do administracji.
Do kogo przekierować marudzących kupujących? Do allegro? Czy do dpd?

Proszę o pomoc w rozwiązaniu braku możliwości wezwania kuriera- oraz braku podjazdu kuriera po jego wezwaniu.

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@PerlaPro Czy możesz podać mi przykładowe numery zamówień, które miał odebrać ten kurier? W jaki sposób zamawiasz podjazdy, przez Wysyłam z Allegro? 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ jak mam udostępniać więcej przewoźników jak są takie problemy ? kto mi pomoże w razie negatywów czy problemów z jakością sprzedaży 😞 

________
Κώστας
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@kostas11 Ja! Na pewno się postaram 🙂

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@_HolaOla_ rozważam rezygnację ze smarta w trzecim kwartale jak nie ułoży mi się współpraca z DHL 😞  Dziwna polityka wymuszania tylu dostaw małym sprzedającym co wysyłają po 5 - 10 paczek dziennie, kto to wymyślił ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@kostas11 ciesz się że chociaż ktoś z allegro Ci tutaj odpisuje bo mi w innym wątku nikt nie odpisuje, wszyscy zamilkli, razem z "allegro one". A temat też się tyczy problemów w kurierem UPS który obsługuje zielone boxy. Już druga przesyłka nie wyszła w terminie bo kurier ich nie odebrał w godzinach granicznych. 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@AlePiesio Już sprawdzam, czy dostaliśmy wieści w Twojej sprawie i odpowiem Ci we właściwym wątku.

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio to usuń tego przewoźnika, może jak zacznie im znikać z dostaw sprzedawców, pomyślą nad zmianą czy usprawnieniem tej usługi 😉

________
Κώστας
oznacz moderatorów

AlePiesio
#13 Ambasador#

@kostas11 mam go od 2 tygodni 😄😂😂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@AlePiesio to już pora się pożegnać, krótki ale owocny związek 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

PerlaPro
#9 Pomysłodawca#

DPD 1000580338329U   To numer do tej paczki co zamawiałem ją poprzez allegro. (z pierwszego postu)

Dzisiaj kolejne takie zamówienie  kurier miał przyjechać od 11 do 14.
DPD 1000583329895U 

I zapowiada się powtórka z historii.

Co prawda tamtejszą paczkę co miała wyjść w poniedziałek rano kurier zabrał ją chyba we wtorek lub środę, jakoś po 18.00  

I strzelam że to mi się nabijał czas za długą wysyłkę 😉

sklep miałem zamknięty ( wycofane oferty) na około pół roku. 
Teraz jak chce się rozkręcić na nowo- to na dzień dobry mam wpisane że średni czas wysyłki to 3 dni- gdzie ja nie mam na to wpływu.

Bardzo dobre promowanie małych sprzedawców 😉

 

EDIT:

Zamawianie kuriera nie działa z poziomu BL  - z tym miałem już doświadczenia ponad rok temu. Raz przyjechał, raz nie - nauczony tym doświadczeniem - zamawiałem już tylko poprzez allegro.

oznacz moderatorów