anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak powiadomień o prowadzonej dyskusji ze sprzedawcą

MAMY ROZWIĄZANIE!
Autoarekk
#7 Wielbiciel#

czy ktoś pomoże czemu nie dostaje powiadomień o nowych wiadomościach w dyskusji ze sprzedawcą ? wczoraj napisałem sprzedawcy info w dyskusji, że dostałem nie kompletne zamówienie i odpisał wieczorem 3 krotnie a ja żadnego powiadomienia nie dostałem, nie ma kompletnie nic na skrzynce pocztowej nawet w spamie, ktoś ma ten problem wie co mogło się zepsuć ?

Bo przecież te powiadomienia muszą działać nie wyobrażam sobie pamiętać o wszystkich dyskusjach 😄

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6
mdrogeria
#21 Demiurg#

wszystko masz tu -https://allegro.pl/dyskusje/kupujacy

zaglądaj również do spamu .

oznacz moderatorów
Autoarekk
#7 Wielbiciel#

no proszę czytać ze zrozumieniem napisałem, że nawet w SPAMIE nie ma, poza tym powiadomienia o dyskusji ne meila wcześniej jeszcze działały, tylko teraz od paru dni przestały

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Autoarekk Zdaje się, ze nie ma ich w aplikacji na smartfona i na razie nie będzie 😄 Ktoś już tu o tym pisał. Bo jak rozumiem, wcześniej były?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Autoarekk
#7 Wielbiciel#

tak wcześniej powiadomienia były, a do SPAMu u mnie Allegro nie wchodzi

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@Autoarekk Może ktoś z moderatorów pomoże jak podasz jakiś przykład, której konkretnie wiadomości to dotyczy, bo jedynie raz spotkałem się z podobną sytuacją na AG ale nie pamiętam czy było rozwiązanie poza kontaktem z moderatorem, który miał się dowiedzieć od techników czy wszystko jest ok.

Rozumiem, ze to głupie może pytanie, ale czasem najprostsze rozwiązania okazują się skuteczne 😉 Czy na mejla otrzymujesz info i czy sprawdzasz właściwą dla konta pocztę oraz czy ostatnio nie zmieniałeś ustawień w wiadomościach jakie mają być wysyłane a jakie nie?

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
Autoarekk
#7 Wielbiciel#

temat nie aktualny okazało się , że wygasła mi płatność na przekierowanie poczty 😄

oznacz moderatorów