anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak przycisku logowania

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

Po wejściu na stronę logowania przycisk Zaloguj Się pozostaje szary i nie 275636088_501633907981741_4640390437166501929_n.pngktywny, niezależnie od wpisanych wartości.

Czyściłem pamięć , itp , nawet wchodziłem z innej przeglądarki z safari i to samo.

I tylko na jednym z 3 komputerów to się dzieje.

Może mi ktoś pomóc ?

oznacz moderatorów
11 ODPOWIEDZI 11

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Beforya-Paris Cześć. Czy mogę Cię prosić o przesłanie zrzutu, na którym widać cały ekran komputera (naciśnij jednocześnie przyciski: Shift + Command + 3)?

Z jakiego systemu korzystasz (żeby to sprawdzić z menu Apple z ikonką jabłka  w lewym górnym rogu ekranu kliknij w "Ten Mac...")

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

 Witam, wróciłem z urlopu i mam dokładnie taki sam problem z logowaniem, brak aktywnego klawisza logowania, tylko na 1 komputerze mogę się zalogować, mimo czyszczenia ciastek itp itd. Co robić?

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@MANTA_05 aby to zweryfikować potrzebuję zrzut ekranu, na którym widać cały ekran komputera. Oraz informacje z jakiego systemu korzystasz, jakiej przeglądarki (i jakiej wersji przeglądarki) używasz?  

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Windows XP wersja 2002, przeglądarki Firefox wersja 52.9.0 i  i Chrome wersja 490.2623.112m

poniższy zrzut jest z Chrome, próba logowania w   Firefox wygląda tak samo a  różni się tylko tym, że w prawym oknie pojawia się reklama "zgarnij 10 monet w aplikacji" i kod QR do pobrania

 

zrzut ekranu 1.png

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MANTA_05, dzięki za te informacje. Poprosiłam o weryfikację tej sprawy. Gdy dowiem się czegoś więcej, dam tutaj znać. 🙂 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

dziękuję - w takim razie czekam na odpowiedź.

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@MANTA_05, czy mogę Cię prosić o aktualizację przeglądarek do najnowszych wersji? Dla Chrome aktualna wersja to: 98.0.4758.82, a dla Firefox: 98.0.2.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

Beforya-Paris
#9 Pomysłodawca#

A jak zrobić aktualizację chrome nie usuwając go ?

oznacz moderatorów

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Beforya-Paris, cały proces jest opisany tutaj. 🙂

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

MANTA_05
#9 Pomysłodawca#

Witam, niestety dla tej wersji XP nie ma możliwości aktualizacji przeglądarek do najnowszych wersji.

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

No i masz odpowiedź, komputer z nowszym systemem Windows 10 kupisz już za 628 zł, na allegro np. tu DELL 7010 i5 3Gen 8GB NOWY SSD 256GB WIN 10 Kl. A - Sklep i Komputery stacjonarne - Allegro.pl 

oznacz moderatorów