anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak sprzedazy

intmixx
#7 Wielbiciel#

Witam 

Od dwóch tygodni mam wystawione przedmioty łacznie 40 aukcji  i nic się nie sprzedaje , sprzedały mi się tylko 3 przedmioty ale to tylko z alegro Ads , żadnych wizyt dosłownie nic ,dodam że nie mam firmy a przedmioty pochodzą ze zwrotów konsumenckich i według mnie za popularne. Nie wymagam tego że sprzedam wszytko w tydzień , ale myślę że jedna dwie aukcje jestem w stanie, co mogę jeszcze zrobić w moich ofertach nie ma sezonowości 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

drekenzes
#16 Inspirator#

Pewnie w ogóle nie widzą Twoich ofert, ten kto używa widoku biznesowego nie zobaczy takich ofert (bo nie wystawiasz faktur). A sporo Kupujących i Sprzedających to osoby używający kont firmowych. A poza tym jest zalew chińskiego badziewia - ciężko na Allegro coś znaleźć bez wysyłki z Chin, reszta ofert ginie w tłumie.

_________________________________________________________
1.07.2024____Allegro ---> Kolekcje...RIP...
oznacz moderatorów

AR_Auto_Czesci
#13 Ambasador#

@intmixx sprzedaż na Allegro to już nie to samo co kilka lat temu... dodatkowo ludzi zniechęca wyszukiwarka Allegro, obstawiam też że sprzedaż po za firmowym koncie też jest gorzej pozycjonowana 

oznacz moderatorów

intmixx
#7 Wielbiciel#

No ale jakaś sprzedaż choć minimalna powinna być inni jakoś sprzedają tym bardziej że sa to chodliwe towary , może mogę coś zmienić ? A gdzie Jesse można sprzedawać oprócz alegro ?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Spróbuj wystawić w niższych cenach niż takie same produkty u konkurencji albo może warto zaryzykować w licytacji . Klient często szuka pozycji po cenie i łatwiej trafić może wtedy na Twoje oferty. Innych portali gdzie można sprzedawać tutaj podawać nie można ,ale łatwo znaleźć w internecie.

oznacz moderatorów

intmixx
#7 Wielbiciel#

One już za w niskich cenach , zainwestowałem w adsy tylko trzy sprzedaże wszystkie z ads ale to się nawet w połowie nie zwróciło 

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@intmixx Czemu się dziwisz > Twoja oferta WSKAŹNIK LASEROWY LASER ZIELONY MOC 50000 mW 100km kosztuje 40 zł > a u "myfriendów" to samo zaczyna się od 4,50 > każdy patrzy tylko na cenę > nikt nie patrzy na koszt dostawy (59 zł) > dopiero po zakupie jest płacz i skargi na AG

A dokładnie to samo sprzedawca z Polski oferuje za 28,99.

oznacz moderatorów

intmixx
#7 Wielbiciel#

Nie mam wskaźnika w ofercie , Mam depilator za 320, ale przecież przy zakupie  zobaczą cenę dostawy

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@intmixx Patrzą cenę i patrzą na Smart przede wszystkim, za to jest dużo takiego asortymentu bardzo dużo.

oznacz moderatorów