anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty na konto bankowe.

MAMY ROZWIĄZANIE!
DodoWiWa
#2 Obserwator#

Witam,

sprzedamam przedmiot na Allegro lokalnie, w swoich finansach Allegro widziałam kwotę ze sprzedaży, zaznaczyłam wszystkie niezbędne informacje, dokonałam opłaty 1 zł blikiem w celu weryfikacji numeru konta i od 2 tygodni nadal Allegro nie wpłaciło mi pieniędzy na konto. Co jest nie tak? Będę wdzięczna za pomoc. 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
DodoWiWa
#2 Obserwator#

 P.S. Dodam jeszcze, że zwrot ów 1 zł na moje konto dokonał się po kilku dniach od zlecenia wypłaty. Także 1 zł otrzymałam z powrotem. 

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Mogło konto nie zostać zaakceptowane, bo dane sie nie zgadzały. Mogłaś nie dokonać wypłaty.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DodoWiWa a zleciłaś wypłatę ?

oznacz moderatorów
DodoWiWa
#2 Obserwator#

Tak jak wspomniałam. Zlecałam wypłatę, konto bankowe zostało prawidłowo zweryfikowane- na co otrzymałam potwierdzenie. Zapłaciłam w celu weryfikacji 1 zł, które po kilku dniach do mnie wróciło, natomiast pieniądze ze sprzedaży nadal nie dotarły na konto bankowe. 

oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@DodoWiWa Cześć 🙂 Po weryfikacji należy samodzielnie zlecić wypłatę środków z tej zakładki: https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji#!/ 

Na Twoim koncie PayU są środki gotowe do wypłacenia. Nie widzę zlecenia tej wypłaty. Jeśli już to zrobiłaś, to spróbuj ponownie 🙂 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

@DodoWiWa nasi górą 😁

oznacz moderatorów
DodoWiWa
#2 Obserwator#

Dziękuje za pomoc. Próbowałam znaleźć te zakładkę w Allegro i nie mogłam, mimo ze otwierałam większość zakładek w swoim koncie. Mam nadzieje ze teraz będzie dobrze. Dziękuje wszystkim za pomoc

oznacz moderatorów