anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wpłaty za zamówienie

MAMY ROZWIĄZANIE!
karollol12343
#8 Zapaleniec#

cześć jakiś cep o nr. 104169912 rezerwuję wszystkie moje produkty tylko po to żeby znikneły z Allegro co zrobić żeby przywrócić moje aukcje bez opłat bo nie  chce czekać aż minie termin zapłaty 

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8
Ziolko39
#21 Demiurg#

Wpisz go na listę niektywnych kupujących. Zgłoś go bezpośrednio do Allegro przez formularz w Pomocy. Napisz do niego, że dajesz 3 dni na wpłatę za zakupione przedmioty, a jak nie wpłaci to pisz do Allegro skargę na kupującego o przywrócenie aukcji.

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

nieaktywnych

oznacz moderatorów
karollol12343
#8 Zapaleniec#

Gdzie się wpisuję na taką listę ?

 

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Taka lista nie działa na Allegro Lokalnie, więc nic Ci to nie pomoże. 

oznacz moderatorów
Ziolko39
#21 Demiurg#

Na zwykłym Allegro "moje oferty - sprzedaż - ustawienia sprzedaży - moi nieaktywni kupujący" Na AL nie wiem czy jest taka możliwość.

oznacz moderatorów
AGD-SERVICE
#13 Ambasador#

Ten "cep" to klient. Nawet jakby był to faktycznie "cep" - to nie można o nim tak pisać. To świadczy o Twoim podejściu do klienta. Odnośnie działań - masz informacje od innych użytkowników. 

A nazywanie kupującego "cepem" na forum, ze wskazaniem jego numeru (dobrze, że nie podałeś z imienia i nazwiska), tylko świadczy o Twojej kulturze. Rozumiem emocje, ale są też inne określenia takiego kupującego.

oznacz moderatorów
karollol12343
#8 Zapaleniec#

Ale wiesz jeżeli wyklina do mnie od razu to jak taką osobę nazwać zarezerwował wszystkie moje produkty  i napisał że jestem dla niego konkurencją w bardzo nie przyzwoitych słowach to ujmując 

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@karollol12343 Cześć. Podane przez Ciebie konto zostało już zablokowane. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów