anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brak wypłaty środków od sprzedaży

dalia772
#8 Zapaleniec#

Allegro poprosiło mnie o weryfikację konta, skan dowodu osobistego i wpłatę na allegro 1,01 zł po spełnieniu warunków po 5 dniach weryfikacji 200 zł które zablokowano mi na koncie miało do mnie wrócić. Tymczasem...

wpłaty dokonałem 4 listopada a payu zwrócio mi wpłatę 14 listopada,   a konta nie odblokowano. Wpłaciłem po raz kolejny 15 listopada payu zwróciło środki 22 listopada. Niestety na koncie jest wpis, że środki zablokowano gdyż trwa weryfikacja. Czy nie wydaje się Wam że jest tu jakiś przekręt, operowanie środkami klientów? Zaraz kończy się miesiąc należy zapłacić prowizję od sprzedaży, a tu nie dosyć że straciłem na towarze który wysłałem to jeszcze prowizja ? Czas chyba powiadomić Rzecznika Praw Konsumenta.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

Wszystkie dane się zgadzają? wielu ostatnio narzeka> nie wiem o co chodzi Allegro z tym blokowaniem.

oznacz moderatorów

dalia772
#8 Zapaleniec#

tak wszystko się zgadza

oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

u mnie tak samo się dzieje kolega też ma kłopot z wypłatą ,a kiedys tego nie było ????

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ Cześć 🙂 W przypadku Twojego konta przelew weryfikacyjny został zlecony z konta bankowego innej osoby. Jeśli jest to konto bankowe Twojej żony, to dodaj taką informację do konta Allegro:  https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/dane-konta, a następnie zleć przelew weryfikacyjny ponownie. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

teraz mam swoje konto i wysłałem 1,01 na pay i przelewy 24 i nadal nic ???/

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ Jeśli dane się zgadzają, to wypłaty zostaną aktywowane. Weryfikacja Przelewy24 trwa do 5 dni roboczych, PayU do 3 dni roboczych. 

Widzę informację o zleceniu przelewu tylko do P24. Prześlij nam proszę potwierdzenie zlecenia przelewu weryfikacyjnego do operatora PayU przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

przelew zrobiłem na paya i p24 zaraz zrobię z mojego konta przelew na pay

oznacz moderatorów

PILCZ
#8 Zapaleniec#

DSCN7784.JPGDSCN7785.JPG

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@PILCZ Pobierz proszę potwierdzenie przelewu do PayU do pliku PDF i prześlij je przez ten formularz

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów

sabrina0011
#9 Pomysłodawca#

Jak mam potwierdzić potwierdzenie przelewu do PayU skoro mi wyrzuca przelew i nie mogę wpłacić. To się robi nienormane co allegro robi z ludźmi. Nie mam zamiaru zapłacić prowizji od sprzedaży za którą nie mogę otrzymać środków. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

dalia772
#8 Zapaleniec#

Mam potwierdzenie, że Przelewy24 mam aktywne, ale to mi nic nie daje gdzyż PayU ciągle czeka na weryfikację dzisiaj wypełniłem ponownie formularz i przelałem 1.01 zł tylko nie wiem czy bank mi pobrał tą kwotę bo nie widzę przelewu. Żona ma taki sam kłopot ze swoim kontem gdy zatwierdza w aplikacji mobilnej przelew do PayU  bank odrzuca wpłatę i też nie może aktywować konta.

oznacz moderatorów