anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

brak zwrotu środków za zwrócony przedmiot, minęły 2 lata

warez1
#7 Wielbiciel#

przeglądałem swoje zwroty w historii zakupów i zauważyłem, że ze kilka sprzedający nie zwrócili mi pieniędzy, minęły już 2 lata i nie mogę otworzyć dyskusji. jak odzyskać pieniądze ?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

LEW433
#21 Demiurg#

Tu przez Allegro? minęły 2lata i teraz sprawdziłeś jak?

oznacz moderatorów

warez1
#7 Wielbiciel#

moje zakupy potem filtruje na zwroty i przechodzę na status zwrotu i jest status odesłany do sprzedającego natomiast nie ma zwrot zakończony czyli, że zakończony zwrotem środków 

oznacz moderatorów

Halfrunt
#18 Luminarz#

Należy złożyć reklamację do sprzedawcy, wszystkie jego dane otrzymałaś na maila w wiadomości potwierdzjącej zakup. Sprzedający może reklamację pozostawić bez rozpatrzenia jeśli minęło 2 lata od zawarcia umowy. Sprawdź jeszcze bank, bo zwroty mogły wpłynąć na podany w oświadczeniu rachunek bankowy po za systemem allegro. 

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

Odpowiedzialność  sprzedawcy za produkt wynosi 2 lata,

Przypominam także, że sprzedawca może się wstrzymać ze zwrotem, aż do momentu otrzymania towaru, oraz o ograniczeniach nałożonych przez allegro

To allegro wysyła maile i zwraca pieniądze.

Maile są często cenzurowane lub niedostarczane.

My sami mieliśmy już przypadki, gdy po rozpatrzeniu pozytywnym odstąpienia od umowy, zaksięgowaniu, serwis z jakiś powodów nie przekazał zwrotu środków.

I tu wielkie podziękowania za czujność naszych kupujących - bo pieniądze muszą się zgadzać po obu stronach transakcji.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Przypominam także, że sprzedawca może się wstrzymać ze zwrotem, aż do momentu otrzymania towaru    albo potwierdzenia nadania zwrotu.

oznacz moderatorów