anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

szybka wysyłka naliczanie punktów

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

Witam,

mam 0 punktów za szybką wysyłkę. Generalnie mało mnie te rankingi obchodzą ale nie ma takiej opcji żeby przesyłka nie była gotowa do wysłania in nie wyszła w dniu zamówienia chyba że jest to weekend ( ciekawe czy allegro bierze pod uwagę kalendarz, Jakiś czas temu patrzyłem to nie brało)  No ale do tematu. Pobrałem raport i mam 3 zamówienia z identycznymi datami . Dalej jest za wolno według systemu? Pewnie wysyłki realizowane przez allegro są szybsze😂

Date of order
Jun 7, 2024
Jun 16, 2024
May 24, 2024
Dispatch date
Jun 7, 2024, 2:58:16 PM
Jun 17, 2024, 3:22:58 PM
Delivery date
Jun 8, 2024
Jun 18, 2024
May 25, 2024
oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@BeardedCoffee nieprawidłowe ustawienia dostawy - polecam doczytać jak dokładnie jest to liczone. 

oznacz moderatorów

BeardedCoffee
#8 Zapaleniec#

czas dostawy ustawiony na 1 dzień. Tak jak pisałem wysyłka szła tego dnia. To chyba lepiej? bardziej prokonsumencko i według mnie powinno się liczyć inplus. Zmieniłem teraz na natychmiast i zobaczę co będzie. A i przeczytałem wcześniej jak jest liczone i wiem że nic nie wiem. Bo z opisu wynika że taki sam efekt daje zaznaczyć natychmiast i nie wysyłać tego samego dnia jak zanaczyć czas wysyłki 1 dzień i wysyłać natychmiast. I tu i tu punktów nie ma

oznacz moderatorów

sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@BeardedCoffee można ustawić zarówno wysyłkę natychmiast (choć nie polecam - bo przecież to nie do zrealizowania poza e-przysyłką) jak i 24h. Natomiast jest tam jeszcze jeden ważny szczegół o którym zapominasz 😉

Punkty "nabijają" się tylko raz dziennie i zmiana czegokolwiek ma wpływ tylko na nowe zamówienia - złożone dopiero po zmianie. 

oznacz moderatorów