anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Brakujący parametr Marka

NowoczesneFirany
#2 Obserwator#

Witam 

Allegro prosi o uzupełnienie marki produktu, co mam zrobić jeśli nie ma właściwej ? nie da się dopisać.... 

Macie też taki problem ? Może ktoś już to rozwiązał ?

oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

Methrylis
#13 Ambasador#

@NowoczesneFirany chodzi o listę wyboru? Jeśli tak, to tam zawsze jest opcja "inny", "inna", "inna marka" - występują różne odmiany, ale to to samo. I dopiero jak to wybierzesz, to wyskoczy ci dodatkowe pole na ręczne wpisanie twojej marki.

oznacz moderatorów

NowoczesneFirany
#2 Obserwator#

Wiem zgadza się, uzupełniłem ale mimo to allegro chce teraz żebym wybrał markę z jego listy... i piszą że jest to obowiązkowe.....obraz_2022-07-25_141913777.pngobraz_2022-07-25_141944480.png

oznacz moderatorów

Agent051
#16 Inspirator#

@NowoczesneFirany prawdopodobnie jeżeli oznaczasz markę „inna”, to musisz dopisać jaka to marka

oznacz moderatorów

Methrylis
#13 Ambasador#

@Agent051 nie no, kłopot w tym, że pani uzupełniła, ale allegro nadal coś krzyczy. tylko niestety nie widzę screenów, to nie wiem, co

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

NowoczesneFirany
#2 Obserwator#

Okazało się że jest opcja "Inna" no oczywiście na samym końcu nie alfabetycznie.. ale to szczegół.. ale mimo iż zaznaczę inna nie mogę nic wpisać.... 

a niby czemu towar ma być inny ???? skoro jest to Polska marka może nie szałowo popularna ale jest... 

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@NowoczesneFirany Podaj nazwę marki, którą chciałaś wybrać, a także pełną ścieżkę kategorii, w której miałaby zostać dodana. Sprawdzę czy możemy pomóc w tej sprawie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

NowoczesneFirany
#2 Obserwator#
oznacz moderatorów