anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Branża dentystyczna - Tak czy Nie

krystianwojcikpl
#8 Zapaleniec#

Witam

Mam kilka pytań, jednak zanim je zadam opiszę na krótko coś o Nas.

Prowadzimy na co dzień lokalną sprzedaż wyrobów przeznaczonych dla dentystów, jednak od jakiegoś czasu mimo wzrostu sprzedaży jest to sprzedaż produktów nisko marżowych. Chcieli byśmy rozszerzyć zakres swoich usług i wejść na platformę allegro. Mieliśmy wcześniej własny sklep internetowy ale jego wyniki były takie same jak normalnej sprzedaży przez użycie telefonu/emaila gdyż ze sklepu korzystali głównie nasi stali klienci. Prowadzimy też serwis informacyjny dla stomatologów ze sporym branżowym ruchem.

DentInfo logo

Moje pytania:

- Czy istnieją jakieś ograniczenia jeżeli chodzi o sprzedaż produktów z branży medycznej,

- Czy mogę kierować ruch z naszej witryny na potencjalny sklep stworzony na allegro

- W którym dziale najlepiej było by abyśmy promowali swoje produkty dentystyczne

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

 

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@krystianwojcikpl, cześć 🙂 Super, że chcesz zacząć sprzedaż na Allegro. Jeśli chodzi o ograniczenia, to raczej nie powinieneś się z nimi spotkać, chyba że chcesz mieć konto apteczne.

Ruch na Allegro możesz kierować skąd chcesz (np. za pośrednictwem baneru), ale nie możesz tego robić odwrotnie.

Co do kategorii, to sam powinieneś ustalić, do jakiej najlepiej pasują sprzedawane przez Ciebie oferty. Jeśli masz konkretny asortyment, możesz spojrzeć, w jakich działach jest on sprzedawany na Allegro przez innych. 

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów