anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JAK odzyskać konto?

Client:104421025
#7 Wielbiciel#

Witam Szanowny dział bezpieczeństwa Allegro. Dziękuje za odpowiedz aczkolwiek, powód dostałem i jest to art. 2.10. i 8.7 .  A za co dokładnie jak sprzedawałem legalnie . Dawałem państwu wysokie marże i tylko 1 opinia negatywana była .  Ja chciałem z państwem współpracować i dalej chcę ale , jeżeli państwo nie chcą mi pomóc to państwo szanowny dziale bezpieczeństwa zabraniacie i blokujecie mi zarabianie na życie . Proszę mi napisać jak mogę odzyskać konta  bo miałem 3 konta ale pod te same płatności podpiętą kartę . Naprawdę proszę mi pomóc. Po drugie nie miałem z nikim sprzeczek bo juz dawno temu wyjaśniłem sprawe z klientką . ALLEEGO drogie piszę do was już 10 miesięcy i cały czas dostaję od państwa tą wiadomość że konto nie ulegnie zmianie. Chcieliście zdj faktur  .A ja napisałem że nie wystawiam faktur. TO zdj zamówień wysłałęm ale screny nie mogą być . Wysłałem po raz kolejny to nie wszystkie zdjęcia były nie wyrazne. ZA 4 razem wysłałem ale plik przekroczył 25mb i ktoś , napisał ze prosilimy Pana o to to by Pan miał konto odblokowane a tak, to ma Pan na czas nieokreślony. Wałków i przekrętów nie robiłęm na allegro . Mam zablokowane 3 konta bo mam po te samą płatność podpięte.  Sprawę mogę złożyć do Rzecznika Praw Obywatelskich bo ALLEGRO nie podało mi POTĘZNEGO powodu dlaczego konto zawieszone . Proszę dobrze przeczytać tą wiadomość i ja chce z wami współpracować żeby odzyskac konta . Dział jest raczej po to by pomóc a nie podkładał kłody co niekturym pod nogi . Dlaczego teraz coraz częściej dużo ludzi traci konta na ALLEGRO ? Ja nie mam nic do ukrycia jestem czysty w stosunku do państwa i działu nie oszukuje WAS . 10 MIESIECY PISZĘ JUŻ BY  ODZYSKAĆ KONTO . BO MI ZALEŻY .   Mogę PROŚIĆ O POMOC? 

Pozdrawiam

oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

mr_oma
Była Moderatorka
Była Moderatorka

@Client:104421025, sprawę blokady na koncie wyjaśnisz jedynie poprzez korespondencję mejlową. Natomiast widzę, że otrzymałeś wszystkie informacje w tej sprawie.

   Maja
   Moderatorka


   _____________
   Daj znać, co myślisz o Allegro Gadane i wypełnij ankietę! 🙂
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Tylko tu możesz wyjaśnić: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f... , tyle już tu czytałem przypadków że trudno dawać jakiekolwiek rady, ciężka sprawa jak Allegro się uprze.🤗

oznacz moderatorów