anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

cennik dostaw - błąd

accadia
#12 Orędownik#

W trakcie trwania aukcji zmienialem cennik dostaw.

W opisie aukcji ulegl on zmianie - natomiast po zakupie klientce naliczylo wg starego schematu  - czyli za duzo.

Jak to reklamowac?

Nie chcialbym, zeby klient poczul sie oszukany.

 

oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15

LEW433
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

Zwroć nadpłatę , poinformuj klienta sealed

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@accadia Wyślij mu różnicę w paczce i poinformuj go o tej sytuacji-. Musiał zrobić zakupy przed tym momentem,jak zmieniałeś,lub miał w koszyku/chyba/

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@pulkownik66

zmiana byla zrobiona juz ponad tydzien temu - zakup dokonany 2 dni temu 

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@accadia Może to wina zakupów z koszyka, wcześniej pakowanego? Sprawdź przy następnych zakupach.

oznacz moderatorów

pulkownik66
#19 Nestor#

@accadia Wyślij mu różnicę w paczce i poinformuj go o tej sytuacji-. Musiał zrobić zakupy przed tym momentem,jak zmieniałeś,lub miał w koszyku/chyba/

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@accadia Oczywiście możesz zrobić to w porozumieniu z kupującym obniżając mu cenę za towar albo w inny sposób w uzgodnieniu z nim.

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@accadia  Coś mi się wydaje, że nie da się zmienić cennika.Trzeba utworzyć i zapisać nowy, pod inną nazwą. Podczas edycji oferty, należy wczytać ten nowy i dopiero wtedy będzie dobrze. Sprawdź to.

Ula

Ula
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1- ale caly problem polega na tym, ze w aukcji w sekcji dostawa widnieje zaktualizowany cennik.. a naliczylo po staremu 

oznacz moderatorów

WREDZIA-W1
#21 Demiurg#

@accadia Wejdź w swoje cenniki i sprawdź jak tam masz. Obawiam się, że liczy wg cenników, a nie tego co jest na aukcji. Zwróć uwagę na Cenniki dostaw.

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-dostawy

Ula

Ula
oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@WREDZIA-W1 - no wlasnie cennik jest wczytany prawidlowy i prawidlowo - w cenniku (zarowno zapisanym jak i tym wczytanym na aukcji)  nie mam w zadnej pozycji kosztow wysylki 8 zl (w starym bylo) - a klientce policzylo wlasnie 8 zl 

oznacz moderatorów

DarkStoorM
#17 Koryfeusz#

Ciekawi mnie czy to ma jakiś związek ze smartem, wcześniej allegro zwracało 8zł za przesyłkę kurierską smart, tylko inpostu już nie ma w smartach. Z ciekawości, możesz podać numer oferty?

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@DarkStoorM

allegro.pl/oferta/karta-listki-aromatyzujace-menthol-mega-mocne-9481683096

ucze sie dopiero wszystkiego na nowo, wiec na poczatku przesylke listowo ekonomiczna mialem po 8 zl... po pierwszym zamowieniu okazalo sie (gdy wysylalem), ze troche zle obliczylem i przesadzilem z tymi kosztami, wiec zmienilem list ekonomiczny na 6 zl - i ta zmiana byla dokonana grubo ponad tydzien temu... w weekend klientka kupila, wybrala w/w sposob wysylki - i jej policzylo 8 zl

oznacz moderatorów

akcesoria-net-pl
#15 Entuzjasta#

moje oferty - edycja grupowa - cennik dostaw

ponownie przypisze aktualny cennik do ofert

oznacz moderatorów

accadia
#12 Orędownik#

@akcesoria-net-pl

i tak tez bylo zrobione... i cennik (o czym pisalem ponizej w miare chyba czytelniie) - zostal na aukcji z automatu zaktualizowany

All niestety odpowiedzialo mi bez konkretow - ze zle naliczenie, pomimo zaktualizowanego cennika w opisie, prawdopodobnie wynikalo ze zmiany cennika w trakcie trwania aukcji

oznacz moderatorów