anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chcę kupić przedmiot za 420 zł, ale sprzedający nie ma żadnych opinii...

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Chcę kupić ten przyrząd do rozciągania nóg, ponieważ nigdzie nie ma tak tanio jak u tego sprzedawcy. Dochodzi jeszcze opłata 39 zł za wysyłkę:

https://allegro.pl/oferta/profesjonalna-maszyna-do-rozciagania-nog-szpagat-czarny-14568621743#

Ten sprzedawca ma ponad 25.000 ofert i zero komentarzy. 

 

Dane firmy też dziwne:

yangquanbinhuishangmaoyouxiangongsi

shanxishengyangquanshijiaoquhedizhenhedicunhexiejiayuan449haodishang

045000 yangquanshi

Raczej nie ryzykować?

 

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12

LEW433
#21 Demiurg#

I wysyłka z Chin? Ja bym nie ryzykował, nie wiesz czy przyjedzie co ma być zwrot do Chin drogi a wręcz czasem nie opłacalny.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Tak, z Chin

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI 

Ja bym nie ryzykował, nie wiesz czy przyjedzie co ma być zwrot do Chin drogi a wręcz czasem nie opłacalny.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Na Allegro jest mniej niż miesiąc. Poczekamy, zobaczymy. Może komentarze się pojawią. 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

To poczekaj ale może pojawi się ktoś z kraju, nawet jakby był trochę droższy to lepiej tu kupić.

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Znalazłam taki sam przedmiot, tyle że wysyłka z Niemiec i są prawie same pozytywne komentarze. Cena przedmiotu 450 zł. Chyba tu kupię:

https://allegro.pl/oferta/przyrzad-do-rozciagania-nog-szpagat-joga-13659852549

oznacz moderatorów

komis-bell
#21 Demiurg#

@CHECINIAKI Wysyłka z Niemiec ale to nadal jakiś Chiński sprzedawca. Adres do zwrotów i reklamacji również jest w Niemczech.
Zastanów się dwa razy nad tym zakupem bo czasem warto trochę dopłacić i kupić towar lepszej jakości niż się potem wkurzać nad chińskim 'szajsem'.

oznacz moderatorów

Client:35386082
#8 Zapaleniec#

Wygląda jak urządzenie, które jeżeli jest źle zrobione to może zrobić krzywdę użytkownikowi. Zastanów się jeszcze raz, może lepiej poszukać czegoś z bardziej wiarygodnego źródła niż nieznany chiński sprzedawca.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

Raczej nie ryzykować.  Ale inna strona tego medalu: ja rozumiem korzystanie z takich urządzeń pod kontrolą i opieką rehabilitanta ale samemu? Jak patrzę na te obrazki to można więcej nie wstać po takim ćwiczeniu

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Od dawna chcę to kupić, jest przecież regulowany, jest kierownica. Na siłę nie będę ciągnęła :))

oznacz moderatorów

firmakrzak
#10 Popularyzator#

To pewnie jest jeden z takich sprzedawców, którzy kopiują jak leci tysiące ofert z allegro i dają cenę o 70% niższą. Zgarnie kasę, towaru nie wyśle (bo go nie ma) i tyle go widzieli. Allegro zwróci kasę z allegro protect, ale szkoda czasu.

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Gorzej jak coś wyśle tylko nie to co było w ofercie . Reklamacja ,odsyłanie to są prawdziwe kłopoty dla kupującego przy takich transakcjach . 

oznacz moderatorów