anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chciałbym żeby allegro zwróciło pieniądze mojemu klientowi

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

Wystawiłem przedmiot (wirtualny) lecz już go nie posiadam. I niestety ktoś go kupił w tym czasie. Czy jeśli napiszę do allegro żeby zwrócili mu pieniądze to uda się to zrobić? Bo prostu chciałbym żeby allegro to anulowało za mnie. Przedmiot był wystawiony przez osobę prywatną, na zwykłym allegro + nie mam weryfikacji przelewy24 więc jeszcze ich nie dostałem więc może uda się to szybko zwrócić?

oznacz moderatorów
9 ODPOWIEDZI 9

LEW433
#21 Demiurg#

Co tzn. nie dostałem? zapłacił kupujący to środki masz tu:https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji?dateFrom=2023-02-17&dateTo=2023-...

allegro nie zwróci za Ciebie a jak odda rekompensatę to zablokuje Ci konto i tak zwrócisz więc jak wystawiasz to akceptujesz regulamin i musisz się dostosować: https://allegro.pl/pomoc/dla-sprzedajacych/platnosc-od-kupujacego/jak-zwrocic-wplate-kupujacemu-xG71...

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

Mam to jeszcze nieaktywowane i na razie nie mam tam pieniędzy, ale jeśli napiszę do allegro jaka jest sprawa dadzą rade zwrócić mu pieniądze? Tylko to mi jest potrzebne czy są oni w stanie mu to zwrócić 

 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nie, Allegro nie zwraca tylko Ty to musisz zrobić, a jak nie masz środków tam to kupujący nie zapłacił.

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

Taką msm informacje, ale dostałem wiadomość że zostało opłacone na wiadomości z klientem 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Środki muszą być na twoim koncie AF, inaczej nieważne co ktoś Ci pisze. Obrazek jest dla nas niewidoczny, musi go zatwierdzić moderacja.

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

W zamówieniach mam płatność rozpoczęta 0,00zl z 1300 status nowe. Na środkach nie mam. Wiadomość dostałem od allegro na wiadomości z nim i na emaila. Chyba że to anulował lub nie zostało jeszcze zatwierdzone przez bank? 

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#
W zamówieniach mam płatność rozpoczęta 0,00zl z 1300 status nowe. Na środkach nie mam. Wiadomość dostałem od allegro na wiadomości z nim i na emaila. Chyba że to anulował lub nie zostało jeszcze zatwierdzone przez bank? 
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ma 5dni na opłacenie więc poczekaj ale i tak aktywuj konto, możesz oczywiście zwrócić kupującemu(jak zapłaci) bezpośrednio na konto bankowe >tak wolno, ale te środki które wpłyną na Allegro będą leżały.

oznacz moderatorów

CloudTech_PL
#7 Wielbiciel#

IMG_20230319_182640.jpg

oznacz moderatorów