anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Chwilowe zawieszenie konta, dlaczego nie widzę zamieszczonej wcześniej oferty sprzedaży?

fazy1074
#1 Nowicjusz#
Dzień dobry,  moje konto zostało chwilowo zawieszone ze względów bezpieczeństwa w celu konieczność dodatkowej weryfikacji. Po przeprowadzonej weryfikacji otrzymałem informację, że konto zostało odblokowane.
 
Miałem zamieszczoną jedną ofertę sprzedaży - Thermomix w ilości 2 szt
 
Uprzejmie proszę o informację dlaczego  nie widzę zamieszczonej  oferty sprzedaży z drugim - niesprzedanym Thermomixem, wystawiłem 2 szt , 1 szt. sprzedałem więc oferta powinna być widoczna, poniosłem koszty m.in. związane z uregulowaniem opłat: za wyróżnienie za 10 dni  w kwocie 19,90 zł. i za promowanie na stronie działu 29,90 zł. i nie wiem co teraz mam zrobić ponownie zamieścić przedmiot i ponosić te same koszty? Proszę o odpowiedź.
 
oznacz moderatorów
2 ODPOWIEDZI 2

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Cześć @fazy1074. Skonsultuję to z dedykowanym zespołem i niedługo wrócę do Ciebie z wyjaśnieniami.  

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

MiMary
Moderatorka
Moderatorka

Hej @fazy1074, opłaty związane z promowaniem i wyróżnieniem zostały już zwrócone. Kwota zwrotu jest proporcjonalna do niewykorzystanego czasu trwania wyróżnienia i promowania w ofercie.
Oferta została zakończona w ramach działań naszego zespołu bezpieczeństwa. Jeśli chcesz, aby oferta była znów aktywna, to powinieneś ponownie ją wystawiać. 

   Marysia
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów