anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co byście Pani odpisali .... trudny klient

KOMIKOMP
#8 Zapaleniec#

Dyskusja:

"Opis problemu: Dzień dobry. Nie otrzymałam zamówienia. Paczka nadal znajduje się w urzędzie poczty na której była nadana"

Szanonwna Pani, wybrana forma dostawy to 3-5 dni roboczych zgodnie z opisem usługi na allegro. Brak zmieniających się statusów to jakiś błąd w systemie poczty ( zapewne ) - miewałem już takie przypadki. Jeśli zależy na czasie to polecam ponowić zamówienie i wybrać allegroOne BOX lub Paczkomat. Nadmiarową sztukę można zwrócić za darmo i odzyskać pieniądze.

Mineło 5 dni roboczych a paczki nadal nie ma Jeśli nie dostanę jej w poniedziałek zgłosze sprawę do allegro i wystawie negatywną opinię.

 

Ja już nie mam siły do takich ludzi...

 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

az1rael
#21 Demiurg#

@Health___Beauty bym jej coś takiego odpisał że trafiłaby ją apopleksja na miejscu ale dostałbym permabana. Wyznacz jej termin odbioru i jak nie odbierze to zutylizuj z protokołem.

oznacz moderatorów

Health___Beauty
#13 Ambasador#

@az1rael też tak chciałam ale wiadomo - są inne standardy dla kupujących, a inne dla sprzedawców. Zgłosiłam sprawę do Allegro, po tym tekście stwierdzili że nic jej nie zrobią ale dalej Pani nazwała mnie oszustką więc sprawa trafiła do działu bezpieczeństwa. 

oznacz moderatorów

vonNogay
#17 Koryfeusz#

@Health___Beauty "Zgodnie z Pani propozycją idę się **piiip**olić i jednocześnie czekam na środki na odesłanie kremu."

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Health___Beauty Przecież wiemy że są ludzie i "wynalazki", nie czytała -możliwe o braku zwrotu, próbowała kłamać - obrzydliwe ale to nie mieści w "dyskusji".

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

@Health___Beauty Życzyć zdrowych i pogodnych świąt, oraz by nigdy nie trafiła na osobę podobną z charakteru do siebie - bo podobno karma wraca

oznacz moderatorów