anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co dzieje się z paczką obsługiwaną przez UPS

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

30 czerwca (niedziela) zostawiłam 2 paczki w zielonym paczkomacie, jedną do Allegro One Box, DPD, drugą do Allegro One Punkt, UPS. Ta obsługiwana przez DPD jest już do odbioru, natomiast ta obsługiwana przez UPS (nr A000RP1L85) zdaje się, że nadal leży w paczkomacie. Co ciekawe, mam dwa różne komunikaty: jeden, że przesyłka oczekuje na nadanie:

publisher_kropla_0-1719918631739.png

Drugi, że została nadana (co jest stanem faktycznym)

publisher_kropla_1-1719918713196.png

Czy mogę prosić o wyjaśnienie?

 

oznacz moderatorów
22 ODPOWIEDZI 22

kostas11
#21 Demiurg#

@publisher_kropla  zdjęć nie widać, bo system widzi nadanie, a w allegro klientowi zmieni się dopiero jak paczka zostanie zeskanowana przy odbiorze 🙂

Przesyłka została nadana
2024-06-30 11:26
________
Κώστας
oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Nie bardzo rozumiem, sorry. Co znaczy "zdjęć nie widać"? W przypadku tej drugiej paczki miałam komunikat "paczka w drodze", co - jak sądzę - potwierdza, że została wyjęta z paczkomatu nadawczego. Czy to jest specyfika UPS czy Allegro One Punkt? 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@publisher_kropla masz za niską rangę i widzimy coś takiego 🙂

11klk.jpg

________
Κώστας
oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@publisher_kropla 

No zagubił się chłop, bidny, wczoraj 🙂

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@serwis-texas pewnie kurier na urlop wyjechał, jak wróci to powyciąga 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Ciekawe, czy klientowi też będzie do śmiechu...Ale, poważnie, gdzie to zgłaszać?

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@publisher_kropla 

Poinformuj klienta że wybrał sam tą usługę. Jest tysiące postów na AG na temat jakości One. Niech sobie poczyta.

https://allegro.pl/kampania/one-pomoc

zgłaszaj sobie tutaj. Jest infolinia też 616 306 886

Wróć i opowiedz co Ci się udało.

oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Podejrzewam, że dnia mi nie starczy, żeby wrócić i opowiedzieć...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@publisher_kropla do allegro - Allegro Delivery, jest tak fajną usługą że biorą odpowiedzialność za paczkę od nadania 🙂

Allegro Delivery to nowa usługa, w ramach której będziemy odpowiadać za cały proces dostawy i kompleksowo dbać o jej szybkość oraz jakość. Ty nie ponosisz odpowiedzialności za transport przesyłki ani konsekwencji jej ewentualnego zagubienia lub zniszczenia. Pozwoli Ci to skoncentrować się na jakości sprzedawanych produktów, właściwym zapakowaniu przesyłki oraz przekazaniu jej przewoźnikowi. Dla przesyłek przewożonych metodami Allegro Delivery bierzemy również odpowiedzialność za obsługę klienta.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

publisher_kropla
#7 Wielbiciel#

Niezwykle mnie to uspokaja...

oznacz moderatorów

4Animales
#8 Zapaleniec#

Oho, widzę, że nie tylko ja mam problem UPS w wersji Allegro.

Wczoraj o 10:30 zamówiłem kuriera po odbiór paczki. A000RUOT68 

Paczka do teraz czeka u mnie na odbiór. Dowiedzieć się czegokolwiek o statusie kuriera nie sposób.

Może tutaj zacna moderacja pomoże z problemem?

Dodam, że obsługę wysyłki ogarniam poprzez wtyczkę 'Wysyłam z Allegro' w BaseLinkerze.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas @kostas11 obadamy , dzisiaj znowu UPS-a zostawiłem w łonomacie bo nie chciało mi się gonić z 1 do E-paki 

oznacz moderatorów

serwis-texas
#21 Demiurg#

@mdrogeria 

Eeee, słyszałem że Ci Kieleccy to latają jak wichura 🙂

@publisher_kropla  zapraszamy jutro 🙂

 

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@serwis-texas u nas latają tylko scyzoryki  ,a wichura piź...wieje na dworcu .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@4Animales jak to zakup po 26 czerwca to allegro wspiera sprzedawców 😄

Allegro Delivery to nowa usługa, w ramach której będziemy odpowiadać za cały proces dostawy i kompleksowo dbać o jej szybkość oraz jakość. Ty nie ponosisz odpowiedzialności za transport przesyłki ani konsekwencji jej ewentualnego zagubienia lub zniszczenia. Pozwoli Ci to skoncentrować się na jakości sprzedawanych produktów, właściwym zapakowaniu przesyłki oraz przekazaniu jej przewoźnikowi. Dla przesyłek przewożonych metodami Allegro Delivery bierzemy również odpowiedzialność za obsługę klienta.

________
Κώστας
oznacz moderatorów

4Animales
#8 Zapaleniec#

Czujem siem zaopiekowany...

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@4Animales allegro dba o nas co byśmy za mało roboty nie mieli 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@publisher_kropla Dziękuję za Twoje zgłoszenie. Przekazałam kwestię braku odbioru paczki do odpowiedniego zespołu. 

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów

4Animales
#8 Zapaleniec#

Zgłosiłem problem do obsługi Allego One. Pani Wiktoria poprosiła o kontakt w razie dodatkowych pytań. Problem jest taki, że nie mam pojęcia gdzie obsługiwać moje zgłoszenia. Odpowiedź dostałem z konta no-reply, a allegro.kontakt@allegro.pl jest odrzucane przez serwer pocztowy.

oznacz moderatorów