anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co ma zrobić w tej sytuacji

Client:113282150
#7 Wielbiciel#

Pare dni temu sprzedałem konto do gry World of tanks od razu po zakupie dałem loginy i hasło do gry oraz własną  pocztę. 4 dni po zakupie kolega skarży się na to że nie może się na nie zalogować. Napisał mi o później godzinie więc nie mogłem tego odczytać . Od razu jak mogłem próbowałem koledze pomóc . Niestety nie dałem w opisie że konto było kupione lecz było one kupowane na allegro i potem sprzedałem temu koledze co miał problem okazało sie jednak że ani ja ani kolega co sprzedał mi je   nie próbował odzyskiwać konta a był poprstu zwykły włam na konto przez Ruska nie wiem jak się włamał możliwe że kolega kliknąć  w link lub poprstu coś innego się stało. Później nie mógł on zmienić danych  ponieważ według Wg nie można sprzedawać konta bo za to grozi ban permamentny i musiałem przepisać dane na kolege od którego kupiłem. Kolega ten się wkurzył i żąda odemnie zwrotu pieniędzy pomimo tego że udowadniałem mu że to nie ja  co mam zrobić w tej sytuacji?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

LEW433
#21 Demiurg#

Nie kupować podejrzanych kont, masz zakup możesz otworzyć dyskusję reklamować, ale jaki jest powód braku dostępu do konta skoro zmieniłeś na swoje dane, pytanie czy to konto działało, sprawdzaliścię?: https://allegro.pl/moje-allegro/zakupy/dyskusje/nowa?source=LOKALNIE

oznacz moderatorów

Client:113282150
#7 Wielbiciel#

Konto po włamaniu działało ale kolega co kupił odemnie nie chce już go a z tego co wiem to nie muszę mu zwrócić tego konta

oznacz moderatorów

milka1234567890
#18 Luminarz#

Trzeba zwrócić środki kupującemu i tyle.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@Client:113282150   Ładnie to napisałeś: "nie można sprzedawać konta bo za to grozi ban permamentny"

Więc nikt nie musi ci podpowiadać, sprzedałeś, transakcja się nie udała, zwracasz pieniądze, nie szukasz rozgłosu.  No chyba że wolisz rozgłos, dyskusję na Allegro i ban na platformie gamingowej,  a może również na Allegro.

Oczywiście jeśli masz jakieś argumenty to możesz złożyć swoją reklamację  temu klientowi od kogo kupiłes wcześniej tą grę.  Ale to osobna transakcja, osobna sprawa a ty nie potrzebujesz rozgłosu.

oznacz moderatorów