anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co trzeba zrobić żeby nie mieć smarta?

MAMY ROZWIĄZANIE!
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Moje co droższe aukcje nagle dostały darmową wysyłkę smartem. Nie spełniam chyba żadnych wymagań. Nawet w opcjach dostawy mam tylko paczkomat i kurier inpost- nic więcej. Samo to powinno mnie zdyskwalifikować z tego wyścigu szczurów. Teraz nagle patrzę i smart. Ja nie chcę żadnych dopłat do tego badziewia, wystarczy mi że płace prowizję od wysyłek mimo że kwota wysyłki jest dokładnie taka jaką płacę w inpoście. Nie chcę klientów kupujących tylko po to żeby sprawdzić czy im coś pasuje, bez smarta pytają o wymiary i kupują lub nie. A darmową wysyłkę mam sama od 200 zeta i nie potrzebuję się przy tym użerać ze smartem.  Jak to wyłączyć?

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x zmień ceny wysyłek paczkomatowych na wyższe niż 8,99 lub zerwij negatywa , przy kilku ocenach jakie masz wystarczy jeden .

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Jak zmienię na równe 9zł to będzie dobrze?

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x 

Jeśli masz zaptaszkowany Allegro paczkomat to nie zmienisz ceny na wyższą .

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mdrogeria
#21 Demiurg#

Tak , ale wówczas nie będziesz mogła korzystać z opcji ,, wysyłam z allegro ,, tylko przez MP. Inpost , a tam będzie dużo drożej .Lepszą opcją bedzie jak pisze @Kaliope_Brzeg usunięcie zakładki ,, zwroty ,,

oznacz moderatorów
kaliszaneczka-x
#15 Entuzjasta#

Uff działa ze zwrotami. Tylko muszę każdą aukcję oddzielnie zmieniać. Ciekawe, ze dodać zwroty można hurtowo ale usunąć to już nie...

oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@kaliszaneczka-x 

Jeśli konto masz zwykłe i na czas wprowadzasz numery przesyłek to sam paczkomat wystarczy do smarta. Usuń na przykład możliwość zwrotu.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
AdvisorBooks
#12 Orędownik#

Napisz przez formularz kontaktowy do allegro, że nie chcesz brać udziału w programie smart, wyłączą ale potrwa to kilka godzin, nawet do doby. 

oznacz moderatorów