anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co właściwie oznacza status "płatność rozpoczęta"?

MAMY ROZWIĄZANIE!
MitsubishiASO
#8 Zapaleniec#

Witam, mam problem z realizacją zamówienie. Mianowicie klient kupił przedmiot na jednej z moich aukcji (status jest jako "płatność w toku"), jednak nie mogę nadać paczki  ponieważ inpost nie importuje z allegro tego zamówienie. Czy to znaczy że muszę czekać, aż status zmieni się na opłacone?? I co właściwie oznacza status "płatność rozpoczęta"?? Że klient nie dokonał płatności, czy że nie jest ona jeszcze zaksięgowana???

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
mdrogeria
#21 Demiurg#

musisz czekać , na razie nie masz środków od kupujacego .

oznacz moderatorów
MitsubishiASO
#8 Zapaleniec#

Ale to znaczy, że kupujący opłacił czy mógł popełnić jakiś błąd podczas składania zamówienie i status płatności nigdy się nie zmieni ?? Z reguły status od razu był jako opłacone... 

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

"płatność rozpoczęta" jak nazwa wskazuje jest rozpoczęta ale niezakończona, tzn że klient przeklikal dalej wybrał sposób płatności ale albo ją przerwał albo jeszcze jej nie zakończył i proces trwa. Poza tym czym się przejmujesz nie ma kasy nie ma towaru, pozniej wyslesz i zrobia cie na nigeryjczyka, obserwuj nie ruszaj ... samo się rozwiąże 😄 

oznacz moderatorów
MitsubishiASO
#8 Zapaleniec#

I to jest odpowiedź !! Dzięki cool

oznacz moderatorów
Rad-Stol
#12 Orędownik#

Wiesz jeżeli prowadzi się 11 kont różnych firm i wszystkie są w top 10 kategorii to już człowiek nabiera dystansu i uczy się pewnych zachowań coolwink

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@MitsubishiASO I wcale to nie oznacza że zapłaci.Zapomniał, nie chce, mam to gdzieś itd.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

Rozpoczęta oznacza, że kupujący wybrał metodę płatności, ale jeszcze nie zapłacił, albo już zapłacił, jednak jego wpłata nie została jeszcze przekazana sprzedającemu.

oznacz moderatorów