anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Co zrobić co muszę

sazann1
#8 Zapaleniec#

Sprzedałem przedmiot w licytacji jestem osobą prywatną,kupujący otrzymał przedmiot i chce oddać twierdzi że jest to falsyfikat.Ja niechce go z powrotem gdyż wiele osób potwierdziło oryginalność przedmiotu .wiem że bez mojej zgody nie da się zwrócić go z powrotem .co myślicie ?

oznacz moderatorów
16 ODPOWIEDZI 16

mdrogeria
#21 Demiurg#

@sazann1 to jest reklamacja więc musisz się do niej odnieść  ,zaprosimy do watku osobę , która będzie miała więcej do powiedzenia niż ja kolekcjoner608 !!!

oznacz moderatorów

katarzynab1712
#15 Entuzjasta#

a co kolekcjonuje ten kolekcjoner608?

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

To co kolekcjonuje to trochę moja prywatna sprawa i nie muszę wszystkim o tym mówić . Moją główną pasją jest numizmatyka i to nie ta obecna tylko sprzed wieków . Jeśli ktoś potrzebuje pomocy na konkretny temat to o ile jestem w stanie wycenić lub ocenić to służę pomocą . Na podróbkach w numizmatyce mam wiedzę ale w innych działach już nie jestem aż tak biegły by to na 100% potwierdzić bądź zaprzeczyć.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 to Kasia jak to kobieta musi wetknąć nosek , ale do rzeczy , autor wątku ma problem podając słowo ,,fals ,, , a to kojarzy mi się z numizmatyką bądź filatelistyką więc poprosiłem Cię o pomocne słówko . @sazann1 podaj więcej szczegółów dot. produktu .... jeśli możesz .

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

@mdrogeria Przydały by się jakieś dokładne fotki ,bo w obecnych czasach jakość podróbek znacznie wzrosła a podrabiają prawie wszystko na co jest dobry popyt . Jestem stałym bywalcem na jarmarkach staroci i wielkich giełdach kolekcjonerskich i już sporo widziałem w tym temacie . W numizmatyce nawet uznani eksperci nie są czasem w stanie jednogłośnie potwierdzić oryginalności.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kolekcjoner608 autor wątku chyba się zawiesił , a nasze Moderatorki jak @katarzynab1712 Kasia mają dziwne skojarzenia ze stworzeniami latającymi , nie użyję nazwy bo usuną . 

oznacz moderatorów

sazann1
#8 Zapaleniec#

Orzełki z czapek z 2rp

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Jesteś w stanie wrzucić fotki tych sprzedanych odznak .

oznacz moderatorów

sazann1
#8 Zapaleniec#

O

oznacz moderatorów

starling_shop
#14 Krzewiciel#

Najpierw zapytaj kupującego co on właściwie zgłasza- reklamację czy chęć odstąpienia od umowy.

oznacz moderatorów

sazann1
#8 Zapaleniec#

Sprzedający chce mi to oddać i podał nr konta bym zwrócił kase

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@sazann1 na oddanie nie musisz się godzić !!! ale niech odeśle na reklamację, sprawdzisz co i jak, zdobędziesz potwierdzenie oryginalności i odrzucisz reklamację i poprosisz o odebranie produktu 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Przy zwrocie to on kryje koszty przesyłki zwrotnej ale jak to jest reklamacja to wraca na Twój koszt. Ja na Twoim miejscu zgodził bym się przyjąć zwrot i oddać mu kasę a potem dla świętego spokoju dał te orzełki do analizy rzeczoznawcy ,bo naprawdę czasem bardzo trudno przeciętnemu kolekcjonerowi to ocenić . Sam znam miejsca na bazarach gdzie takimi rzeczami handlują . Za wprowadzanie do obiegu falsyfikatów jako oryginały można zostać nieźle ukaranym .

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Nic nie myślimy, jak twierdzi że to falsyfikat >czyli go reklamuje, jak masz pewność że się myli to reklamację odrzuć, sprzedajesz to chyba wiesz co sprzedałeś ale jak nie wiesz to przyjmuj i nie narażaj się na konsekwencje.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@sazann1  Jestem bardzo ciekaw czy  odeśle ci dokładnie ten sam przedmiot (jeśli się zgodzisz)

No i  czy się zabezpieczyłeś na taką ewentualność

oznacz moderatorów

sazann1
#8 Zapaleniec#

Rozmawiałem z nim przez telefon i zwariowałem wszyscy potwierdzają orginał on mówi fals i żąda zwrotu kasy

oznacz moderatorów