anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy 1 dzień roboczy - dostawa jutro

Promocje-cenowe
#8 Zapaleniec#

Witam, dlaczego serwis pokazuje przy moich ofertach czas dostawy : "dostawa jutro" W opcjach specjalnie zaznaczyłem że czas wysyłki towaru to jeden dzień roboczy, przedmiot zakupiony w poniedziałek zostanie wysłany we wtorek a nie że paczka będzie u klienta we wtorek. Mam teraz dużo zapytań od klientów czemu nie wysyłam paczek tego samego dnia co zakup.

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Promocje-cenowe ustaw czas realizacji na 2 dni , skończą się Twoje problemy . Wszystkie informacje masz tu -https://allegro.pl/pomoc/aktualnosci/zmienilismy-sposob-liczenia-czasu-w-miarach-numery-przesylek-uz...

 

oznacz moderatorów

Promocje-cenowe
#8 Zapaleniec#

Zmieniłem na 2 dni a na aukcji bez zmian. "Dostawa jutro - Przewidywany czas dostawy na podstawie wcześniejszych dostaw sprzedającego." To że czasami wysyłam tego samego dnia przesyłkę nie znaczy że to jest standard dlatego miałem podany czas wysyłki "z zapasem".

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Promocje-cenowe niestety tak się dzieje, ustal sobie cykl wysyłkowy i trzymaj się tego ... nie wysyłaj wcześniej .

oznacz moderatorów

Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@Promocje-cenowe   Wygląda jakbyś miał ustawioną wysyłkę tego samego dnia. Zobacz sobie tutaj :

https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/ustawienia-granicznych-godzin-wysylki

_____________
Kama
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Kaliope_Brzeg hmmm... Ty to mnie chyba troszkę lubisz ....😅

oznacz moderatorów

agus38
#12 Orędownik#

Dane się odświeżą po północy i będzie widać, że "sprzedający zadeklarował czas wysyłki do 2 dni roboczych"

Natomiast ikonka "Przewidywany czas dostawy na podstawie wcześniejszych dostaw sprzedającego' odświeży się po jakiś 15-25 dniach, ale musisz wysyłać wolniej, nie tego samego dnia ale dnia następnego.

Jak to się kiedyś mówiło - nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu. Chcesz dobrze dla klienta i dostajesz w plecy.

Lepiej powoli, pomalutku i do skutku. My też mamy ustawioną wysyłkę tego samego dnia do godziny 13:00, jak zamówienie wpłynie (opłacone) o godzinie 13:30 możemy je zrealizować bez problemu i nadać, ale tylko je pakujemy i nadajemy następnego dnia, bo po co mieć bezsensowne problemy.

oznacz moderatorów