anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czas dostawy 1 dzień roboczy

MAMY ROZWIĄZANIE!
melcraft
#9 Pomysłodawca#

Dzień dobry, mam głupie pytanie, czy jeśli klient zamówi w poniedziałek przedmiot , a mój czas dostawy jest ustawiony na 1 dzień roboczy , to musze paczkę wysłać we wtorek czy środę ?

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
mikeza
#20 Guru#

jeśli masz jeden dzień na wysyłkę, to trzeba nadać ją we wtorek, paczka powinna wyjść do końca tego dnia, żeby było zgodnie z ustawieniami.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza

Nie wiem czy statystykom nadanie do końca dnia pomoże. Raczej trzeba nadać  we wtorek do godziny granicznej przewoźnika, żeby kurier zeskanował paczkę.

_____________
Kama
oznacz moderatorów
mikeza
#20 Guru#

kiedyś pilnowali terminu 24 godziny, ale teraz to się chyba zmieniło i liczy się cały kolejny dzień. W przypadku przesyłek pocztowych kurier odbiera je np. w ok. godz. 14.00, ale skanowane są na sortowni różnie, raz jest to 17.00, a czasami prawie 20.00. według moich obserwacji nie zaniżają statystyk.

______________________________________
Dobra rada zaczyna się od milczenia
oznacz moderatorów
Kaliope_Brzeg
#21 Demiurg#

@mikeza  

Jak zeskanują  pocztowe paczki przed północą to nie zaniżą statystyk. Pocztowe jakoś inaczej działają i liczy się pierwsze zeskanowanie. Bardziej chodziło mi o to, że jak Inpostowe umieszczę w paczkomacie po 13 to już kurier ich najczęściej nie wyjmie i dostaję po statystykach. To samo z paczkami Allegro One. Zostawione w punkcie i w punkcie zeskanowane ale nieodebrane przez kuriera niestety psują statystyki.

_____________
Kama
oznacz moderatorów