anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

czas oczekiwania na kuriera Inpost po odbiór paczek

MAMY ROZWIĄZANIE!
gsyART
#11 Animator#

Witam,

gdy zamawiacie kuriera poprzez stronkę Inpostu po obiór paczek ile średnio na niego czekacie? kiedyś następnego dni już był ale teraz zmienił się kierowca w mojej miejscowości i czekam średnio 2-3dni, to chyba nie jest normalny czas oczekiwania, jak jest u was bo nie wiem czy dzwonić i robić zamieszanie?

oznacz moderatorów
10 ODPOWIEDZI 10
konto zamknięte
Nie dotyczy

@gsyART dzwoń i rób zamieszanie. Kuriera Inpostu na podjazd tego samego dnia możesz zamawiać do godz. 10. Jeżeli zamówienie podjazdu było prawidłowo złożone, a jak piszesz, problem pojawił się po zmianie kuriera, oznacza to, że kurierowi nie chce się podjeżdżać do Ciebie.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Kurier powinien być u ciebie najpóźniej na następny dzień w zależności od godziny zgłoszenia ,powinieneś sobie ustalić stałe godziny odbioru każdego dnia.

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety jak nie masz umowy z Inpostem i dużej ilości przesyłek codziennie, to nie dostaniesz stałej godziny podjazdów. Można co najwyżej dogadać się z kurierem. 🙂

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

@konto zamknięte Jak na razie nie zawierałem z żadnym z kurierów związku gdyż akurat mnie to w ogóle nie jest na rękę .Jestem dostępny w różnych godzinach i nie mam możliwości ustawienia sobie stałych godzin odbioru a z drugiej strony paczkomaty są mi wygodne i czynne całodobowo i tylko z nich korzystam ale od maja ten przymusowy kurier wszystko mi psuje. Z tego co widzę to znajomi wysyłają nawet po kilka paczek dziennie i kurier podjeżdża bez problemu .

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@mwmonety z kurierami różnie bywa, wszystko zależy od człowieka. U mnie np. kurierzy Inpostu zmieniają się co kilka miesięcy. Na przestrzeni 1,5 roku tylko jeden był problematyczny. Z kolei kurier DPD, jest jedyny w swoim rodzaju. Mogę składać zlecenia nawet po 6 razy dziennie, a on i tak nie przyjedzie 😁 Dobrze, że rzadko wysyłam DPD, bo za każdym razem muszę do niego dzwonić, żeby przyjechał. Ale taka jego uroda, ja o tym wiem, wiec dzwonie, on przyjeżdża i tak sobie miło funkcjonujemy 😁

oznacz moderatorów
gsyART
#11 Animator#

@konto zamknięte zadzwoniłem, w skrócie, ten nowy kurier wbił sobie zlecenie odbioru jako zrealizowane ale po paczki łagodnie mówiąc nie chciało mu się jechać i podjechał by "przy okazji", mam godziny odbioru w godz. 12-20 a kurier w mojej miejscowości jest rano więc olał temat, a ze ten nowy kurier to dopiero po szkole albo sobie dorabia do studiów czy czegoś tam bo widać, że młody to miał do w d.pie

oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@gsyART jeżeli masz z Inpostem umowę na odbiór przesyłek w określonych godzinach, to złóż reklamację. Najlepiej przez ich stronę.

Swoją drogą ciekawe tłumaczenie, że kurier zabierze przesyłki „przy okazji”. 😏

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@gsyART Na Twoim miejscu, ja bym wpierw próbował się dogadać z samym kurierem, który też sam jakoś sobie ustala trasę na cały dzień i on na 1 miejscu może też ją przeorganizować. Dobrze żyć z takim kurierem jeśli jest normalny, nie raz może Ci pomóc , przyjeżdżając później lub wcześniej jak będziesz w potrzebie.

Jeśli z nim się nie dogadasz to możesz próbować w siedzibie, ale oni nie jeżdżą za kuriera i też mu nie nakażą przyjeżdżać o godzinie takiej jak Ty sobie będziesz życzył 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów
gsyART
#11 Animator#

@ZibiK30 czy to dpd czy poprzedni kierowca inpostu często dzwonili i pytali czy o danej godz mogą odebrać paczkę, poprzedniemu kierowcy inpostu też nie pasowały moje godz jednak zawsze się zgadzałem jak zadzwonił  zapytał czy może podjechać wcześniej ponieważ to nie problem aby otworzyć i wydać paczki bo mam magazyn na podwórku lecz z obecnym ciężko się dograć ponieważ był dopiero raz i to przyjechał po dwóch dniach od zlecenia odbioru a obecne paczki czekają od czwartku

oznacz moderatorów
ZibiK30
#18 Luminarz#

@gsyART Wiem, że są różni ludzie, ja na szczęście miałem fajnych kurierów aczkolwiek też z nimi dobrze żyłem bo mi zależało. Wiem, ze zanim objąłem w firmie nadzór na przesyłkami to pracownicy słabo żyli z kurierami i słabo ogólnie wszystko hulało bo jeździli jak chcieli. Na końcu zostaliśmy przy samym dpd i było ok. Musisz go jakoś przekonać do siebie jeśli Ci zależy 😉

Opinia na Allegro może być śmieszna ciekawa lub druzgocąca


Link do pomocy Allegro Kliknij i napisz

oznacz moderatorów