anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Cześć, dlaczego pomimo deklaracji wysyłki natychmiastowej allegro podświetla kupującym dostawę na p?

4kidsparty
#7 Wielbiciel#

Cześć,

tak jak w temacie, mam ustawioną wysyłkę natychmiastową dziś mamy środę a allegro podstawia dla kupujących informacje o dostawie na poniedziałek ;/ proszę o pomoc, co robię źle?

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

mdrogeria
#21 Demiurg#

masz mało transakcji i algorytm głupieje .

oznacz moderatorów

4kidsparty
#7 Wielbiciel#

Wszystko jasne,  dziekuje 🙂

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

A podobno to co zrobi allegro jest najlepsze, ale dla kogo...? dla nich oczywiście.

oznacz moderatorów

4kidsparty
#7 Wielbiciel#

eh no na pewno nie dla mnie w tym przypadku..

oznacz moderatorów

Syla270985
#12 Orędownik#

@4kidsparty u mnie pokazuje to samo. A mam ustawioną wysyłkę 1 dzień co oznacza, że nadam w dniu złożenia zamówienia. I tak jest wysyłane. Jak dla mnie te przewidywane czasy to jedna wielka manipulacja klientem bo pokazuje nieprawdę. Przewidywany czas powinien być oparty wyłącznie o deklarację sprzedawcy a nie jakiś algorytm który steruje sprzedażą jednych, a ubija drugim. I niech mi tu oczu nie mydlą doradcy na chatach z jakimś ustawianiem godzin granicznych, bo się znów zezłoszczę. Jeszcze miesiąc temu wszystko działało cacy. 10.05 w piątek pokazywało mi czas dostawy na 15.05 środę, zgłosiłam to, Pan odpisał z samego rana w sobotę 11.05 że pokazuje już na wtorek 14.05. Wykupiłam promowania. Po południu w sobotę znowu zaczęli wyświetlać środę 15.05. Cyrk. 

oznacz moderatorów