anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czekam na weryfikacje konta i nic. Zrobilem przelew i odeslali mi te 1,01 zl. i dalej cisza.

iredz
#7 Wielbiciel#

Zrobilem przelew i odeslali mi te 1,01 zl. i dalej cisza.Wyslalem skan dowodu i czekam.

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@iredz Konsultuję tę sprawę. Wrócę tutaj z odpowiedzią.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

iredz
#7 Wielbiciel#

Witam. Dostalem emaila ze zweryfikowano konto. Ze jest aktywne. Nadal w allegro figuruje ze w trakcie aktywacji. Przelawy 24 nie sa aktywne i payu tez. Przestaje rozumiec o co tu chodzi. Mam konto na allegro 16 lat. Mialem podpiete konto z PKO i bylo latami ok. Dawno nie dzialalem na allegro. Kiedy ponownie cos wstawialem zorientowalem sie ze moje konto PKO nie istnieje. Wiec chcialem wstawic zony konto. Nastepnie podpinalem zone do konta i tez nic z tego.  Nie udalo sie bo nie wolno. Postanowilem specjalnie zalozyc na potrzeby allegro konto w mbanku. myslalem ze nareszcie bedzie ok i niespodzianka. Teraz dalej trwa zabawa aby to wprowadzic. To jest jakis cyrk. Chyba ze to o to chodzi ze tam wisi 400 zl. Walka z kontem na allegro trwa od 2 miesiecy. Mam dosc.

oznacz moderatorów

ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@iredz Cześć 🙂 Twoje konto jest zweryfikowane i aktywne.

Problem z wypłatą środków jest spowodowany tym, że na koncie masz blokadę z tytułu nieuregulowanego rachunku za sprzedaż. Swoje saldo sprawdzisz w tej zakładce: https://allegro.pl/moje-allegro/moje-konto/rachunki/rozliczenia-z-allegro  

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów