anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czemu nie mogę sprzedawać i kupować ?

Client:105101829
#7 Wielbiciel#
 
oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Client:44052296
#21 Demiurg#

@Client:105101829 może nie masz pełnej aktywacji konta.

@ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Pełną aktywację konta, jeżeli jeszcze nie kupowałeś ani sprzedawałaś bo wówczas masz zablokowane konto przez  Allegro powód jest na mailu. Aktywujesz tak: https://allegro.pl/pomoc/dla-kupujacych/rejestracja-i-aktywacja/czym-jest-pelna-aktywacja-konta-i-ja...

jeżeli zablokowane to piszesz tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@Client:105101829 Przyczyną problemu jest blokada Twojego konta. Jeśli chcesz dopytać o szczegóły, wyślij wiadomość przez ten formularz.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów

Client:105101829
#7 Wielbiciel#

Kupiłem przedmiot przez PayU a w Allegro zostałem pusty karton po kilku mailach zakończyli rozmowę ba sprzedający nie ma mojego zamówienia w swoim systemie  pusty karton  zdjęcia wysłane do Allegro  nagle info że odzyskali pieniądze z programu ochrony kupujących i trafią na konto w PayU.Ok kredyt bez podpisu jest nieważny potwierdzila to nawet Policja ba ALLEGRO NIE MA MOŻLIWOŚCI JEGO EYGENEROWANIA HHA. Ok kopiąc konia tracę czas Skoro mam od nich informacje już niby kasę odzyskali i wpłacili na konto w PayU to myślę ,e już spoko. Lipa nadal przez prawie cały rok widniała zaległość maile z windykacji jakieś tam wynajętej przez nich firmy  dla 5 dziennie.Nagle konto czyste bez zaległość zresztą **piiip**a niby jakiej hhhha Teraz nie można założyć konta nawet na inny adres mailowy nie przychodzi kod aktywacyjny i mail. lub kod SMS. Nie wiedzą. Uwaga każda wysłana do kogoś wiadomości sprawdzają **piiip**y ja cxytsjac jak nie po ich myśli piszą że narusza to regulamin Ok narusza ale RODO CO TEZ DO POLSATU I RZECZNIKA OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH ZGLOSILEM   racji braku możliwości sprzedaży i kupna wycenilem swoje straty na poziomie 40 tys zł x12 miesięcy plus odsetki i złożyłem pozew cywilny do sądu. Czekam na termin  ktoś mi podobne problemy?

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

@Client:105101829 Miałeś konto, piszesz nieskładanie, a regulamin znasz? POK to nie jest odzyskanie kasy, to są środki Allegro a teraz masz blokadę i nie założysz konta, musisz wszystko wyjaśnić pisząc tu, ale żeby zrozumiali, a czy wygrasz w sądzie, zobaczymy: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=28111aef-fc3d-4ee0-a94e-d1d7ac01fa65&subjectId=fed698b4-f...

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@Client:105101829 Założyłeś drugi wątek w tym samym temacie. Tylko po co ? Ani z jednego, ani z drugiego niewiele da się zrozumieć.

Napisz to jeszcze raz, powoli i sprawdź to co napisałeś przed kliknięciem "PUBLIKUJ"

oznacz moderatorów