anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro Finanse współpracuje z kontem Revolut?

MAMY ROZWIĄZANIE!
autoelektronikas
#10 Popularyzator#

Cóż jak w temacie, czy Allegro Finanse współpracuje z kontem Revolut, czy ktoś z tego korzysta, czy występują jakieś problemy.

Aneta

oznacz moderatorów
31 ODPOWIEDZI 31
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

Ok. Dostałem taką odpowiedź od pracownika Revolut (z translatora).

Zobaczymy czy Allegro zaakceptuje ten dokument.

 

Jest to dostępne w każdej chwili, dzięki aplikacji możesz mieć ten dokument w jednej chwili. Przejdź do ekranu głównego → Stuknij w lewą górną ikonę ze swoim zdjęciem lub inicjałami → Ustawienia ⚙️ w prawym górnym rogu → Dokumenty → Potwierdzenie konta lub wypróbuj ten link Dokumenty (available in Revolut mobile app only). Daj mi znać, jeśli to działa.

oznacz moderatorów
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

Zadziałało. Dokument został zaakceptowany i zarówno wypłaty PayU, jak i Przelewy24 mam już dostępne na konto Revolut.

oznacz moderatorów
Client:84870286
#2 Obserwator#

Czy posiadasz konto osobiste w Revoult? Jakiej wysokości była wpłata którą potwierdziłeś swoją tożsamość? W numerze konta jako swój wpisałeś ten z aplikacji?

Z góry dziękuje

oznacz moderatorów
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

Wpłaciłem 8 zł (tyle jest minimum w Revolucie).

No oczywiście, że podałem swój numer konta.

oznacz moderatorów
rabbit_tuszyn
#8 Zapaleniec#

Co ciekawe ja wpłatę robiłem 8pln dwa razy z Revoluta, raz z tego "starego" polskiego IBAN a drugi z litewskiego i nie zwrócili tego 16pln, pech

oznacz moderatorów
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

Mnie też nie zwrócili. Właśnie napisałem na czacie w tej sprawie. Mają się odezwać mailowo po wyjaśnieniu.

oznacz moderatorów
rabbit_tuszyn
#8 Zapaleniec#

Ale pisałeś do Allegro czy Revoluta? Bo wydaje mi się że powinno się kierować to pytanie do Allegro

oznacz moderatorów
Dalamarr
#8 Zapaleniec#

Do Allegro

oznacz moderatorów
TopShopAZ
#7 Wielbiciel#

Mi też PayU nie zwrócił. Jak wysłałam zapytanie - to od razu wrócili.

Przelewy24 sami przysłali maila o podanie nr konta.

Więc trzeba dać im sygnał.

Powodzenia!

oznacz moderatorów
agnessess2
#1 Nowicjusz#

A ile czekaliście na aktywację od momentu wpłaty z revoluta?

oznacz moderatorów
LIBEROAR0
#2 Obserwator#

mylisz się kolego. mi zweryfikowali po 3 dniach i payU i p24 , tyle tylko ze przelew weryfikacyjny MUSI być wykonany z litewskiego IBAN. LT

pozdrawiam

oznacz moderatorów
almacosmetics
#7 Wielbiciel#

a jaka kwota była wysyłana ? i w jakiej walucie ? chcę tez zweryfikować revoluta  

oznacz moderatorów