anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Kupujący nie odebrał paczki

do_tuktuka
#7 Wielbiciel#

Kupujący zapłacił za towar (aukcja dla WOŚP), wysłałam paczkę paczkomatem jednak po kilku dniach wróciła do mnie jako nieodebrana. Kilkukrotnie pisałam do kupującego ale nie odpisał. Co powinnam zrobić w takiej sytuacji?

Będę wdzięczna za pomoc!

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

LEW433
#21 Demiurg#

Niewiele możesz, skoro nie odbiera, poczekaj może się odezwie.

oznacz moderatorów

do_tuktuka
#7 Wielbiciel#

już czekam trochę, po prostu zastanawiałam się czy ja nie będę miała kłopotów ze strony allegro. dzięki za odpowiedź 🙂

oznacz moderatorów

kolekcjoner608
#21 Demiurg#

Znam ten ból ,sam sprzedałem w zakończonej kolejnej edycji kilkaset pozycji z czego już kilka wróciło (przeważnie złe adresy lub brak czasu na odebranie ) ale u mnie wszyscy po kontakcie opłacili koszt przesyłki zwrotnej i koszt ponownego nadania i wysłałem ponownie . Wielu jednak w ogóle jeszcze nie opłaciło i jak co roku ich trochę będzie . Próbuj kontaktu a jak to nic nie da to najlepiej wystaw na inną jakąś fundację (jest duża lista potrzebujących na allegro) lub czekaj do następnej edycji.

oznacz moderatorów

do_tuktuka
#7 Wielbiciel#

Taaaak też mam 2 rzeczy, które zostały wylicytowane ale nie opłacone. Racja, wystawię ina inną fundację - dzięki za pomysł 🙂

oznacz moderatorów

Ziolko39
#21 Demiurg#

@do_tuktuka Możesz spróbować poprosić Allegro o interwencję > opisać sprawę poprzez Pomoc > tam znaleźć odpowiedni lub zbliżony temat > i poczekać

oznacz moderatorów

do_tuktuka
#7 Wielbiciel#

dzięki za informację, nie wiedziałam że jest taka możliwość

oznacz moderatorów