anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może blokować moje konto?

Maku202
#7 Wielbiciel#

Z dniem 10.07.2021 został spłacony cały dług wobec POK Allegro, jednak serwis nadal blokuje moje konto czy jest to legalne? Czy po spłacie długu serwis nie powinien na mój wniosek odblokować opcji sprzedaży, zamiast pytać czy planuje sprzedaż? 

oznacz moderatorów
24 ODPOWIEDZI 24

br.
#21 Demiurg#

@Maku202  Zawsze masz szansę podnieść swój poziom.

Życzę  samych sukcesów

oznacz moderatorów

Maku202
#7 Wielbiciel#

@br. nie życzę sobie abyś komentował moje tematy. Żegnam.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Maku202 Żadna z powyższych wypowiedzi użytkowników forum, nie miała w zamierzeniu wyrządzić ci szkody. Czytaj i wyciągaj wnioski. Wstrzymaj się z warkotem, bo na przyszłość zapamiętają i nie pomogą. Nikt. Masz zablokowaną sprzedaż, ale forumowicze nie mogą nijak wpłynąć na tą decyzję Allegro, Kontaktuj się bezpośrednio, lub tutaj oznacz moderatorów.

oznacz moderatorów

DECO-MASTER
#15 Entuzjasta#

@Maku202 Blokada (jeśli opisujesz szczerze) za jedną transakcję i zgodnie z warunkami POK spłaconą, jest nadgorliwością Allegro. Nie są stroną transakcji, teoretycznie, gdy Ty się zwrócisz o pomoc, ale kupujący gdy się o nią zwróci, to już Allegro staje się stroną transakcji. Łamanie prawa i też własnego regulaminu, to nic nowego na tej platformie.

@br. Wybacz. Porównanie nie koniecznie dobre. Szczegółów nieudanej transakcji nie znamy, a nawet jeśli winny jest sprzedający, któremu brakuje doświadczenia to nie powód do stryczka.

oznacz moderatorów

br.
#21 Demiurg#

@DECO-MASTER  Może porównanie niekoniecznie dobre,  faktycznie nie znam wszystkich szczegółów, ale  krzyk że  blokada konta jest  działaniem bezprawnym jest  zwyczajnie  nadużyciem.  Allegro nie jest  kantorem pożyczkowym, ma prawo  temperować zapędy  niektórych użytkowników i tyle.

oznacz moderatorów