anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy Allegro może całkowicie usunąć konto wyłudzacze danych?

esabrina
#8 Zapaleniec#

Mimo zawieszenia konta osoby, która wypisuje do sprzedawców w celu wyłudzenia danych konta, nadal ma możliwość posługiwania się wiadomościami i pytania o przedmioty. Jakiś czas temu taka osoba napisała do mnie z zapytaniem o przedmiot i już wtedy widziałam, że ma zawieszone konto. Dziś otrzymałam kolejną od tej samej osoby, abym podała wszystkie możliwe dane bankowe oraz emaila żeby on mógł zrobić przelew na 2150 euro 🤦🏽‍:płeć_żeńska: 

7F3590B3-E079-434D-B48C-6591CE4D325C.png

Dlaczego Allegro nic z tym nie robi? Samo zawieszenie konta nie pomaga, ponieważ ta osoba nadal może próbować oszukiwać i wyłudzać dane. 

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

Ziolko39
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@esabrina Dziękuję, to konto ma zablokowaną możliwość wysyłania wiadomości na Allegro Lokalnie, niestety nie działa to automatycznie tak samo w przypadku Allegro. Nie odpowiadaj proszę na te wiadomości, a ja już konsultuję, czy możemy usprawnić kwestię blokad w tym zakresie. 

   Ola
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie! 🙂
oznacz moderatorów

esabrina
#8 Zapaleniec#

Dziękuję, ta funkcja jest po prostu niezbędna.

Niestety nie ma możliwości aby nie odpowiedzieć na takie wiadomości, ponieważ jakość sprzedaży natychmiast leci w dół i trzeba odpowiadać na każde wiadomości, nawet oszustów… Już raz pominęłam taką wiadomość, wiedząc, że pisze ją oszust, to Allegro zostawiło mnie na lodzie z ujemnymi punkami jakości sprzedaży twierdząc, że nie narusza ona standardów i powinnam wysłać nawet kropkę… 

oznacz moderatorów