anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

CZY ALLEGRO MOŻE W KOŃCU SIĘ ZE MNĄ SKONTAKTOWAĆ? Zamawiam rozmowy od 26.09 a Wy nie dzwonicie!

Pinki_jo
#1 Nowicjusz#

Od 26.09.2024r. próbuje rozwiązać problem i odzyskać pieniądze za sprzedaż. Zamawiałam już wiele razy rozmowy, ale tylko 4 razy ktoś oddzwonił tylko po to aby nie pomóc mi i przełożyć rozmowę na inną godzinę po czym i tak nikt nie oddzwaniał. Miałam dostać na maila  wiadomość, której nie dostałam. Przecież to jest niepoważne podejście do człowieka. Pieniądze są, ale nie ma. Gdzieś są, ale nie mogę ich wypłacić na konto i nikt nie pomaga...

Czy ktoś poważny może zająć się moim problemem? 
Czy ktoś wie co jeszcze mogłabym zrobić, aby skontaktować się z  kimś z Allegro ? 

oznacz moderatorów
6 ODPOWIEDZI 6

Sa_nova
Moderatorka
Moderatorka

@Pinki_jo widzę, że ostatnia rozmowa odbyła się 28 września oraz doradca wysłał wiadomość w zgłoszeniu o numerze 45051119 gdzie poprosił o przysłanie dodatkowych danych. Sprawdź proszę swoją skrzynkę mailową z datą 28 września z godziny około 21:14. Możesz w wyszukiwaniu podać numer zgłoszenia. Zdarza się, że maile od nas wpadają do folderu SPAM lub oferty.

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@Sa_nova ha... specjalnie kierujecie do spamu 🤣, jak temat nie wygodny to lepiej żeby pacjent nie odczytał

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@mdrogeria to, że wiadomości od nas lądują w SPAM to kwestia poczty odbiorcy, a nie nasza. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

Pinki_jo
#1 Nowicjusz#

Czy naprawdę uważasz, że nie sprawdziłam całej skrzynki, a nawet każdej poczty, którą posiadam zanim zaczęłam rozmowę tutaj? 

Czy mogę dostać tę wiadomość jeszcze raz w takim razie? 

oznacz moderatorów

_HolaOla_
Moderatorka
Moderatorka

@Pinki_jo poprosiłam już po ponowne wysłanie tej wiadomości do Ciebie, więc niebawem powinnieneś odnaleźć  ją w swojej skrzynce. 

   Ola
   Moderatorka

   Dołącz do naszych licytacji charytatywnych dla powodzian.
   Razem możemy więcej!
oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Grają na czas, może się poddasz.

oznacz moderatorów