anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy da się wystawić ofertę "kup teraz" na określony czas??

MAMY ROZWIĄZANIE!
wicekdw
#12 Orędownik#

Tak jak w temacie.  @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_ Czy na Allegro da się wystawić ofertę "Kup teraz" na określony czas czy tylko do wyczerpania przedmiotów? Kiedyś była taka opcja do wyboru ale teraz jej nie widzę. Nie chcę żeby opłaty za wystawienie były automatycznie naliczane co 10 dni a oferta przedłużana bez mojego zatwierdzenia.

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
sophie-bunny
#13 Ambasador#

Pod opcją "do wyczerpania przedmiotów" jest opcja "na określony czas". Zaznaczasz ją i pokazuje ci się rozwijana lista z ilością dni do wyboru - od 3 do 30 dni.

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

No właśnie ta opcja wyboru jest nieaktywna w przypadku "kup teraz", jest wyszarzona, nie da się jej zaznaczyć.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@wicekdw Musi się dać, pokombinuj tam. Wyczyść przeglądarkę.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wicekdw taka opcja jest wciąż dostępna, spójrz proszę:

la_nika_0-1627978223249.png

Czy rada @xyz96 z czyszczeniem przeglądarki pomogła? Możesz też spróbować wystawić przedmiot korzystając z innej przeglądarki. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

Niestety czyszczenie danych przeglądarki nie pomogło. Próbuję to zmienić w edycji oferty a nie przy wystawianiu nowej. Cały czas mam wyszarzone opcję wyboru "kup teraz / licytacja" oraz "do wyczerpania przedmiotów / na określony czas". Natomiast przy wystawianiu nowej oferty wybór jest możliwy i wszystko działa, tak jak piszecie a więc wszystko już jasne. Mam tylko pytanie do Allegro @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  dlaczego nie da się tego zmienić w edycji? Trochę przeszkadza mi to, że opłaty są pobierane automatycznie co 10 dni dlatego chciałbym zmienić ofertę na określony czas i ponawiać ją ręcznie.

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@wicekdw tak, to dlatego że w trwającym ogłoszeniu nie można zmienić czasu trwania oferty. Tutaj znajdziesz informację na temat tego jakie zmiany można wprowadzić. Przy wystawieniu nowej ofert taka opcja powinna być widoczna. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

No to już wszystko jasne. Dziękuję za wyjaśnienie.

oznacz moderatorów
sophie-bunny
#13 Ambasador#

@wicekdw 

No i trzeba było od razu pisać, że edytujesz istniejącą ofertę, a nie wystawiasz nową. 😄

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wicekdw "Mam tylko pytanie do Allegro dlaczego nie da się tego zmienić w edycji?" - przecież tego parametru w już wystawionych ofertach nigdy nie dało się edytować (a przynajmniej ja sobie nie przypominam żeby kiedykolwiek była taka możliwość).

"Trochę przeszkadza mi to, że opłaty są pobierane automatycznie co 10 dni dlatego chciałbym zmienić ofertę na określony czas i ponawiać ją ręcznie." - już dawno opłaty za wystawienie zostały zniesione w większości kategorii, są tylko jeszcze jakieś pojedyncze niedobitki. W której niby kategorii allegro nalicza Ci takie opłaty?

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

@Knowhere Oczywiście, że nalicza za wystawienie, np w motoryzacji / części samochodowe

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@wicekdw No to faktycznie wysokie koszta - 4 oferty (bo resztę masz na AL) po 10 gr za wystawienie każdej na 10 dni (co daje zawrotną kwotę 1,20 zł na miesiąc)😉
Chyba bardziej opłaca Ci się wystawić wszystko na AL, bo prowizja wyjdzie nieco niższa, a i opłaty za wystawienie nie ma.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
wicekdw
#12 Orędownik#

@Knowhere ale co za różnica jaka wysokość tych kosztów... akurat teraz mam takie a kiedy indziej inne. Sprawa została wyjaśniona a Ty się czepiasz i odbiegasz od tematu. Ja już się dowiedziałem tego co chciałem, dziękuję za odpowiedzi w temacie i temat uważam za zakończony.

oznacz moderatorów