anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dodajecie gratisy do paczek na wyraźną prośbę kupującego?

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Taką informację mam od kupującego, pisownia oryginalna:

"witam prosE o dorzucenie jakiegoś gratisu
dziękuję pozdrawiam"

Co mam mu dorzucić? Kilo fasoli czerwonej, kilo pieprzu hhehehe...

Zamówienie za 44 zł 🙂

oznacz moderatorów
14 ODPOWIEDZI 14

Monika__L
#15 Entuzjasta#

niestety, tak. Ulegałam i dawałam coś, co sama dostawałam w gratisach albo zbywało :). najczęściej naklejki  z Bobem Budowniczym sprzed 11 lat jak dziecię było w przedszkolu.

 

Czasami dostawcy dawali  jakieś notesiki, zakładki do książek. Absolutnie nie kupowałam natomiast nic na te cele

oznacz moderatorów

CHECINIAKI
#15 Entuzjasta#

Ok, coś cię znajdzie w domu. Może nowy długopis, może ładny ołówek z gumką. Zastanawiam się jednak po co komuś takie tanie gratisy.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

moim zdaniem nieważna jest użyteczność przedmiotu. Ludzie lubią myśleć/wiedzieć, że coś dodatkowo ugrali. 

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Ludzie są roszczeniowi.

oznacz moderatorów

LEW433
#21 Demiurg#

Może ulotkę, tak nie powinno być.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

ulotka też nie powinna być. Nie wolno promowac kanału sprzedażowego nieallegrowskiego

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Ulotka czy wizytówka nie jest niczym złym i sprzedawcy często w taki sposób reklamują swój sklep .Jak od kogoś coś kupię ,jestem z tego zadowolony to otrzymany gadżet reklamowy firmy czy jej wizytówka ląduje na moim biurku aby w przyszłości nie marnować czasu na szukanie innego sprzedawcy ,zwłaszcza że na allegro trudno szybko takiego znaleźć.

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

jest to naruszenie regulaminu Allegro od 2018 r

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Nikt się na takie działania nie skarży i ja też nie mam do nikogo żalu że mi coś dokłada abym do jego sklepu wrócił. 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

to nie trafiłaś na skarżącego się. ale się jednostki niestey potrafią poskarżyć, że śmieci dostają

oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Takim co się skarżą na otrzymane gratisy to widocznie nie podobają się zakupione przedmioty i mogą je uznawać za śmieci. Śmieciami mogą też zostać uznane środki w jakie są pakowane sprzedawane przedmioty ,zwłaszcza jak jest tego zbyt dużo i nie jest to w co normalnie pakuje się sprzedawany przedmiot . 

oznacz moderatorów

Monika__L
#15 Entuzjasta#

dokładnie tak, dlatego zawsze oglądam wypełniacze, które idą do paczek 😞

oznacz moderatorów

rppf
#12 Orędownik#

W głowie mi się nie mieści, abym mógł taki dopisek umieścić 😁☹️☹️

W wiadomości do sprzedawcy, zazwyczaj proszę o solidne i bezpieczne opakowanie, co różnie się kończy 😏

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

Nie, nigdy nie dodaję gratisu, gdy nie jest to wskazane na aukcji.

Czasem jednak dodaję, a raczej dodawałem - w przypadku np. opóźnionej przesyłki  lub dużego zamówienia - niestety, dodawanie gratisów nijak się miało z otrzymanymi ocenami.

Dlatego stwierdziłem - koniec gratisów... Co to zmieniło? - absolutnie nic. Gratisy sprzedaję na All, za odpowiednią kwotę. 

44 zł i gratis? - bez przesady....

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów