anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dropshipping ma sens w 2024?

Client:119235013
#7 Wielbiciel#

Z tego, co wiem to dropshipping jest dość prosty, a kilka groszy by mi się przydało. Ale nie wiem, czy ma to sens ze względu ogromną konkurencję. Czy nie lepiej znaleść inną pracę dorywczą?

oznacz moderatorów
3 ODPOWIEDZI 3

LEW433
#21 Demiurg#

Ma sens jak masz wszystko dograne, jak nie wyślesz a z winy hurtowni to będą problemy.

oznacz moderatorów

Monika__L
#16 Inspirator#

Plus dodaj jesczze wymóg zrobienia selfie na tle posiadanego towaru i masz pozamiatane

oznacz moderatorów

RED
#21 Demiurg#

dropshipping ma sens w 2024 ma sens na allegro jeżeli jesteś właścicielem sklepu OSA

w innym wypadku, za każdy drobiazg możesz mieć zawieszone konto.

masz tu próbkę:

"Sprzedawca po odrzuceniu gwarancji z powodu "podejrzenia niewłaściwego użytkowania", wysyła produkt na powtórną weryfikację, która łącznie trwa już ponad miesiąc. Sprzedawca nie jest pomocny, odpisuje za każdym razem taką samą wiadomość, "Przekażemy do serwisu" i nie wraca z żadną informacją, kompletnie zero i za każdym razem inny agent przejmuje zgłoszenie. "

"Sprzedawca allegro nie uznaje praw konsumenta. Będę to powtarzał. "

"Sprzedawca okrada ludzi przywłaszczył sobie towar za który miał zapłacony ponadto obsługa allegro dyskusje odpowiadając nie na temat trzymając stronę sklepu Allegro Śmiało można stwierdzić że to jakaś mafia która okrada zwykłego Kowalskiego Dodam że towar został zakupiony 3 miesiące temu i do tej pory prowadzę dyskusję nie na temat.Ludzie nie kupujcie bo was okradną i znieważą bo odpisywanie nie na temat jest bezszczelne. "

"Nie polecam. Po 10 dniach od zamówienia towaru dalej nie otrzymałem, brak reakcji na maile i pytania. Przesyłka nie została nadana a w odpowiedzi piszą że muszą wyjaśnić sprawę z przewoźnikiem. Sprawa zgłoszona do Allegro, czekam na zwrot pieniędzy. "

"produkt na pewno nie jest oryginalny, do tej pory kupowałem ostrza wyłącznie w sklepach stacjonarnych. Połasiłem się na kilkadziesiąt złotych i efektem będzie wyrzucenie 100 zł do kosza. Tym się nie da golić !!! Niesmak tym większy , że sam serwis wprowadza na rynek niepełnowartościowy/nieoryginalny towar. Jestem zwyczajnie zażenowany "

oznacz moderatorów