anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy dzisiaj u Was też występuje problem z odnawianiem się licytacji?

MAMY ROZWIĄZANIE!
PromotorPolska
#8 Zapaleniec#

Zakończone licytacje, w których nie było ofert kupna wiszą jako AKTYWNE, ale nie wznowiły się samoczynnie pomimo takiej konfiguracji. Zakończone licytacje, w których były oferty kupna nie przeniosły się do zamówień a wiszą ciągle jako aktywne (ale po wejściu widnieje komunikat SPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA).

oznacz moderatorów
37 ODPOWIEDZI 37
ziba_2006
#9 Pomysłodawca#

Dwie już wróciły. Oby tak dalej. Dziękuję😊

oznacz moderatorów
_fashiOn_lOve_
#9 Pomysłodawca#

jest problem zgadza się ja z 1520 mam 200 juz ofert. Nie wznawiaja sie od 1 nocy conajmniej. Zglosilam sprawe i czekam na "naprawę".

oznacz moderatorów
PromotorPolska
#8 Zapaleniec#

Zrzut ekranu 2021-11-16 153605.png

oznacz moderatorów
nat_not
Moderatorka
Moderatorka

@PromotorPolska @mikusia1707 Przekazałam sprawę do zespołu technicznego. Kiedy dostanę odpowiedź, odezwę się tutaj ponownie.

   Natalia
   Moderatorka

_____________
Jeżeli czyjaś odpowiedź rozwiązała Twój problem, wybierz To jest rozwiązanie!
oznacz moderatorów
mikusia1707
#8 Zapaleniec#

Dziękuję czekam na wiadomość.

oznacz moderatorów
grandzia28
#2 Obserwator#

Pani Natalio również proszę o pomoc. Opera Zrzut ekranu_2021-11-16_173420_allegro.pl.pngOpera Zrzut ekranu_2021-11-16_170503_allegro.pl.png

oznacz moderatorów
ziba_2006
#9 Pomysłodawca#

Potwierdzam, mam tą samą sytuację z brakiem automatycznego wznowienia ofert. Kilka tygodni temu miałem to samo i po 1 dniu postanowiłem wznowić oferty jako "wystaw podobną".

oznacz moderatorów
hcgkpl
#8 Zapaleniec#

I  jaka odpowiedź ?

 

oznacz moderatorów
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

PanGrzegorzP_0-1637077371937.jpegPanGrzegorzP_1-1637077395329.jpegPanGrzegorzP_2-1637077416195.jpegPanGrzegorzP_3-1637077425507.jpeg

 

oznacz moderatorów
Spiceprices
#1 Nowicjusz#

@ko_alka@mr_oma@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 

Dzień dobry.

W dniu dzisiejszym od rana obserwuję sytuację, w której licytacje opisane są jako „zakończona X godzin temu”, nadal widnieje na liście moich ofert, a mało tego, nie pojawiają się na moim koncie jako sprzedane i klienci nie mogą wnieść opłaty. 
Co jest powodem?

Pozdrawiam. 

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Bo coś się dzieje na Allegro, było kilka wątków o problemach z licytacją.https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/czy-dzisiaj-u-was-te%C5%BC-wyst%...

oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

@Spiceprices Cześć. Dział techniczny już pracuje nad rozwiązaniem tej sprawy. Podaj mi proszę numery ofert, których dotyczy problem i zgłoszę to w zadaniu. 

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
ko_alka
Moderatorka
Moderatorka

Dziękuję Wam za cierpliwość. Otrzymałam informację, że problem nie powinien już występować. Czy mogę Was prosić o potwierdzenie, że wszystko jest już w porządku z licytacjami?

Ola
Moderatorka

  _____________
  Wypełnij ankietę i daj znać, co myślisz o Allegro Gadane! 🙂
oznacz moderatorów
hcgkpl
#8 Zapaleniec#

Tak , odblokowane- potwierdzam ))))

 

oznacz moderatorów
PanGrzegorzP
#9 Pomysłodawca#

U mnie już wszystko wróciło do normy. Aukcje ok, powiadomienia e-mail dotarły. Dziękuję.

oznacz moderatorów
grandzia28
#2 Obserwator#

Wszystko idealnie. Dziękuję ślicznie.

oznacz moderatorów
mikusia1707
#8 Zapaleniec#

Zgadza się już wszystko wróciło do normy, dziękuję.

oznacz moderatorów
PromotorPolska
#8 Zapaleniec#

jest Ok 😉 

oznacz moderatorów