anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy gdzieś są dostępne informacje o otrzymaniu przez kupującego zwrotu z POK?

indygotn
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry,
Przed chwilą otrzymałem negatyw z komentarzem "sklep zamknięty, zero kontaktu, allegro zwróciło pieniądze" dotyczący zakupu sprzed ponad miesiąca.
Nie wiem o co chodzi, kupujący ma wyłączony telefon, nie kontaktował się ze mną ani telefonicznie ani poprzez wiadomość na allegro, nie zakładał również dyskusji.
Nie wiem czy allegro zwróciłoby kupującemu pieniądze za zakup bez żadnego kontaktu i wyjaśnień?
Nie wiem gdzie znaleźć taką informację.

Obawiam się, że może to być pomyłka i komentarz nie dotyczy zakupu u mnie a nie mam jak tego wyjaśnić. Proszę o pomoc. @ko_alka @mr_oma @la_nika @nat_not @_HolaOla_  

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4

xyz96
#21 Demiurg#

@indygotn Wyjaśnisz to pisząc tu; https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=51b99f53-f844-4aca-ae85-35363ce7a272&subjectId=0047464a-5... Jeżeli komentarz otrzymałeś w wyniku pomyłki, zostanie usunięty. 

oznacz moderatorów

indygotn
#7 Wielbiciel#

Dziękuję, zgłosiłem sprawę we wskazanym formularzu.
Mogę prosić jeszcze o odpowiedź na pytanie czy mogę sam sprawdzić na swoim koncie czy były jakieś wnioski z POK?

oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#

@indygotn Gdyby kupujący wystąpił z wnioskiem do POK, otrzymałbyś od Allegro powiadomienie mailowe. 

oznacz moderatorów

maxr01
#17 Koryfeusz#

To nie jest miejsce do rozwiązania tego typu sprawy. Pisz bezpośrednio do Allegro - prośba o usunięcie komentarza  - fałszywe informacje w nim udzielone. Jak kupujący wysłał wniosek do POK - to otrzymujesz od Allegro o tym informację.   Sprawdź inne zakładki w poczcie.

--------------------------------------------------------------------------------
Rozumiem, że są ludzie, którzy za 20 gr. będą gnać pchłę przez 20km, lecz nie potrafię ich zrozumieć.
oznacz moderatorów