anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy istnieją legalni pośrednicy sprzedaży?

MAMY ROZWIĄZANIE!
magazynsmiechupl
#2 Obserwator#

Dzień dobry,

mamy towar do sprzedania, ale nie mamy możliwości (wystarczająco siły ludzkiej) do obsługi sprzedaży na Allegro.

Czy istnieją legalni pośrednicy sprzedaży, którym mogę wysłać towar na palecie, i oni zajmą się sprzedażą, logistyka itd.?

Towar to słodycze, herbata, kawa itd.

Na wszystko jest pełna faktura VAT.

Pozdrawiam,

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
xyz96
#21 Demiurg#

Tak, istnieją. Musisz swój towar sprzedać firmie, która ma konto na Allegro i sprzeda go drożej, zarabiając na tym.

oznacz moderatorów
magazynsmiechupl
#2 Obserwator#

A czy w schemacie przeze mnie opisanym, czyli dostarczam towar i oddaje go do obsługi w zamian za prowizje jest to możliwe?

 

oznacz moderatorów
pulkownik66
#19 Nestor#

@magazynsmiechupl 

ale nie mamy możliwości (wystarczająco siły ludzkiej) do obsługi sprzedaży na Allegro.

Może trzeba było wybrać zawód Księdza?

oznacz moderatorów
magazynsmiechupl
#2 Obserwator#

Zajmujemy sie zupenie czyms innym ale doceniamy nawet najglupsze odpowiedzi.

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@magazynsmiechupl tak istnieje coś takiego, nazywa się to fulfilment. Sam korzystam z usług jednej z takich firm.

oznacz moderatorów
magazynsmiechupl
#2 Obserwator#

Super!

Czy mozesz napisac jakie sa plusy a jakie minusy takiej wspolpracy i ewentualnie na co zwrocic uwage przy wyborze takiego agenta/posrednika?

oznacz moderatorów
Client:79577720
#14 Krzewiciel#

@magazynsmiechupl dla mnie głównym wyznacznikiem była cena. Warto też zwrócić uwagę na umowy jakie ma podpisane firma z przewoźnikami (jeżeli chcesz korzystać z ich umów). W moim przypadku padło na force fulfilment.

oznacz moderatorów