anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Dużo przedmiotów, mała sprzedaż - prowizja

MAMY ROZWIĄZANIE!
Hodas
#7 Wielbiciel#

Witam

Mam pytanko co do wystawiania dużej ilości przedmiotów. Przedmioty by były w różnych popularnych kategoriach, chodzi o ok. 1000 różnych produktów. Wiem, że dużo w skali miesiąca by się nie sprzedawało. Tutaj właściwie zaczyna się moje pytanie. Dokładnie nie wiem jak jest z tymi prowizjami za wystawienia przedmiotów i zastanawiam się czy wystawieni takiej ilości produktów przy bardzo małej sprzedaży ma sens. Chodzi o to czy są prowizje od wystawienia przy koncie firma? Bo jeśli przez miesiąc sprzedam 5 produktów to pewnie nie starczy na prowizje i koszty wystawienia. Moje główne kategorie to akc. sportowe i akc. GSM. No chyba, że nie miałbym żadnych kosztów za wystawienia, a jedynie przy sprzedaży to wtedy chętnie wystawie to.

oznacz moderatorów
4 ODPOWIEDZI 4
kostas11
#21 Demiurg#

@Hodas  https://allegro.pl/regulamin/zalacznik/4#czesc-ii-oplaty-podstawowe-za-wystawienie-towarow

Za wystawienie co 10 dni reguły jest to 0,05 do 5 zł w zależności od kwoty początkowej i kategorii, są też darmowe kategorie 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
Hodas
#7 Wielbiciel#

Rozumiem, w zasadzie jakbym wystawił dużą ilość produktów i nic nie sprzedał przez miesiąc to jedynie allegro zarobi, a ja nie. Chyba, że będę to traktował jako inwestycje i reklamę.

oznacz moderatorów
kostas11
#21 Demiurg#

@Hodas przeczytaj link i sprawdź swoją kategorię może masz za darmo 🙂

________
Κώστας
oznacz moderatorów
konto zamknięte
Nie dotyczy

@Hodas jak wystawisz „do wyczerpania przedmiotu”, to nic nie płacisz za wystawienie. Musisz tylko pilnować, przedmiotów, które nie będą miały sprzedaży przez rok, bo wtedy Allegro nalicza opłaty.

oznacz moderatorów