anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Zawieszone konto pkt. 2.13

Uni_Key
#7 Wielbiciel#

Dzień dobry !

Spotkała mnie dzisiaj nie miła sytuacja . Dziś około godziny 14:00 rozpoczęłam swoją pierwszą sprzedaż na allegro . Po aktywacji wypłat [godzina ~22:30] otrzymałam wiadomość o zawieszeniu konta ze względu na złamanie regulaminu pkt. 2.13 który oznacza dzielenie się kontem/ posiadanie już konta .

Najlepsze jest to że takiego konta nie posiadałam . Co w takiej sytuacji zrobić ?

 

Pozdrawiam Patrycja

oznacz moderatorów
5 ODPOWIEDZI 5

pinsplash
#21 Demiurg#

@Uni_Key Niestety ale zdarza się - przeszukaj forum. Najczęstszy powód - ktoś z tego samego IP, komputera, adresu - kiedyś sprzedawał/kupował na Allegro i się nie wywiązał. Np nie opłacił prowizji. Ale to wie Tylko Allegro - napisz do nich przez kontakt -wyjasnią.

_______
BRÓSLI
oznacz moderatorów

xyz96
#21 Demiurg#
oznacz moderatorów

mwmonety
#21 Demiurg#

Tak zachęcają nowych użytkowników do rozpoczynania działalności handlowej na swoim portalu .

oznacz moderatorów

Uni_Key
#7 Wielbiciel#

Dużo słyszałam o naszym wspaniałym allegro . Że potrafią robić rzeczy o których nawet człowiek by nie pomyślał .

Tylko czemu ja na tym mam tracić ....Kasa na towar wydana , promowanie a najważniejsze czas na ustawienie wszystkiego .

Póki co czekam dalej na odpowiedź ze strony **piiip**

oznacz moderatorów

la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Uni_Key widzę, że otrzymałaś już od nas odpowiedź w wiadomości mailowej. W takich sytuacjach, jeżeli nie wiadomo dlaczego konto zostało zablokowane najlepiej jest skontaktować się z nami, wówczas udzielamy właścicielowi konta bardziej szczegółowych informacji. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów