anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jako sprzedawca mogę podpiąć konto w Revolucie ?

MAMY ROZWIĄZANIE!
zbawiony1
#8 Zapaleniec#

Przeczytałem kilka wątków, ale nie mogę znaleźć klarownej odpowiedzi. Czy jak da się podpiąć i kupujący zgodzi się na przelew bezpośrednio na konto, to czy mogę korzystać z przesyłek Allegro?

oznacz moderatorów
12 ODPOWIEDZI 12
TATLOK
#15 Entuzjasta#

Dostęp do przesyłek Allegro w promocyjnych cenach jest możliwy tylko wówczas, gdy klient zapłaci przez Allegro finanse. 

Jeśli przyjmiesz płatności od klienta bezpośrednio na swoje konto, to nie wygenerujesz etykiety na przesyłki w dobrej cenie, albo w ogóle.

Natomiast podpięcie konta Revolut z tego co opisywał jeden sprzedawca jest możliwie połowicznie, tzn. Do PayU, leczy z drugą firmą przelewy 24 miał problemy.

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@zbawiony1 nie powinieneś mieć problemów z podpięciem pod Allegro Finanse konta Revolut, jednak musi to być rachunek zagraniczny (wypłaty z takiego rachunku są zlecane 1. i 14. dnia miesiąca, a wypłaty do 100 zł – tylko 1. dnia miesiąca). W przypadku wypłaty na rachunek zagraniczny nie można zmienić częstotliwości wypłat ani zlecić wypłaty "na żądanie". 
Przy weryfikacji ważne jest aby adres banku Revoluta był wprowadzony prawidłowo.

Dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytani początek numeru konta będzie zaczynał się od GBxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:

Kod BIC/SWIFT: REVOGB2LXXX
Nazwa banku: REVOLUT LTD
Adres banku: 7 WESTFERRY CIRCUS THE COLUMBUS BUILDING, FLOOR 4
Kraj banku: Wielka Brytania

Dla rachunku zarejestrowanego na Litwie początek numeru konta będzie zaczynał się od LTxxxxxxxxxxxxx, a w ustawieniach banku musi być wprowadzony poniższy kod i adres Revoluta:


Kod BIC/SWIFT: REVOLT21
Nazwa banku: REVOLUT LTD
Adres banku: Konstitucijos pr. 21B, LT-08130 Vilnius
Kraj banku: Litwa

Aby dokonać weryfikacji przejdź do zakładki Ustawienia wypłat, wpisz poprawne dane i wykonaj przelew weryfikacyjny w wysokości 8 zł (wpłata po weryfikacji zostanie zwrócona na Twoje konto), a po weryfikacji otrzymasz e-mail z potwierdzeniem na przypisany do konta Allegro e-mail. Wówczas kupujący będą mogli opłacać zakupy przez Allegro Finanse, a Ty będziesz mógł wypłacać je na konto zagraniczne (przypisane do Revoluta). 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
zbawiony1
#8 Zapaleniec#

Dziękuję Ci bardzo 🙂

oznacz moderatorów
Marshall011
#10 Popularyzator#

Witam,

Zrobiłem dokładnie tak jak napisałaś i moje zgłoszenie zostało odrzucone:

 

"Twoje dane do wypłat zostały odrzucone. Jeśli przelałeś 1,01 zł na rachunek, całą kwotę zwrócimy na Twój rachunek bankowy.

Dane, które otrzymaliśmy z banku, są niezgodne z danymi, które podałeś w formularzu aktywacji konta do wypłat."

Dodatkowo mam pytanie, ponieważ czytałem niektóre wątki odnośnie Revolut. Czy to prawda że na to konto nie można wypłacać srodków z P24?

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@Marshall011 w zakładce Ustawienia wypłat w formularzu podałeś polski numer konta, a tam trzeba zaznaczyć w sposobie wypłaty - "do banku za granicą" i podać numer konta albo z początkiem GB dla rachunku zarejestrowanego w Wielkiej Brytani albo LT dla rachunku zarejestrowanego na Litwie, a przelew weryfikacyjny musi być wykonany z konta podanego w formularzu (czyli z konta Revolut). 
Można aktywować Przelewy24 na rachunek zagraniczny, ale potrzebny jest do tego kontakt z nami. Aby to zrobić najpierw PayU musi być zweryfikowane, dlatego gdy już otrzymasz informację, że wypłaty z PayU są aktywne, napisz proszę do nas tutaj w sprawie aktywowania Przelewy24 na rachunek zagraniczny. . 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
arturrudnicki
#8 Zapaleniec#

Posiadam konto zagraniczne revolut. Chcę powiązać to konto do wypłaty.  Wymagany jest oczywiście przelew weryfikacyjny 1,01 zł. Natomiast minimalna kwota przelewu to 8 zł . Czy jest inny sposób weryfikacji?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Twoje konto w Revoluce, to rachunek techniczny, a konto bankowe należy do Revoluta. Ani PayU ani Przelewy24 nie zweryfikują tego rachunku pozytywnie. Najlepiej zapytaj tu: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
arturrudnicki
#8 Zapaleniec#

Z tego wynika, że środki mam zamrożone.

Nie posiadam konta PL ani nie jestem takowego współwłaścicielem.

 

Czy są inne sposoby wypłaty ?

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Wiesz zapytaj pod linkiem którym Ci podałem bo doczytałem że niby jednak weryfikują, są rozbieżne opinie więc najlepiej dopytaj: https://allegro.pl/pomoc/kontakt?kategoria=1588cdd0-0680-4a7f-a68c-8e1864769ebb

oznacz moderatorów
arturrudnicki
#8 Zapaleniec#

Tak zrobię

 

Dziękuję

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

Musi być to konto bankowe nie może być rachunek techniczny, jest druga możliwość wyślij z przelewem 8zł bo i tak ta kasa wraca na twoje kont i wszystko się wyjaśni.

oznacz moderatorów
xyz96
#21 Demiurg#

@LEW433 Znowu kopiujesz cudze posty i wprowadzasz w błąd. Powyższy skopiowałeś stąd; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/czy-allegro-finanse-wsp%C3%B3%C5...

@arturrudnicki Jeżeli nie możesz wysłać kwoty 1 zł, wyślij jakąkolwiek. Nie chodzi o kwotę, tylko o potwierdzenie Twoich danych. Zgodnie z wypowiedzią osób z moderacji, Allegro Finanse współpracuje z revolut.

Zobacz tu; https://spolecznosc.allegro.pl/t5/pocz%C4%85tkuj%C4%85cy-sprzedawcy/czy-jako-sprzedawca-mog%C4%99-po...

oznacz moderatorów