anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy jeśli wystawię ten przedmiot na allegro.pl i ktoś go kupi ze zniżką czy na tym stracę?

MAMY ROZWIĄZANIE!
Dawid_554
#8 Zapaleniec#

Kupujący prosi mnie o wystawienie przedmiotu z allegro lokalnie na allegro.pl ponieważ chce kupić przedmiot ze zniżką za pomocą monet. Czy jeśli wystawię ten przedmiot na allegro.pl i ta osoba kupi go ze zniżką czy na tym stracę? Pozdrawiam i proszę o odpowiedź 🙂 niżej dodaję zdjęcie.

Dawid_554_0-1609010648059.png

 

oznacz moderatorów
7 ODPOWIEDZI 7
LEW433
#21 Demiurg#

@Dawid_554 Ty dostaniesz tyle za ile wystawisz, monety to jego zniżka.

oznacz moderatorów
mwmonety
#21 Demiurg#

Na normalnym allegro zapłacisz większą prowizję.

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@mwmonety Wszystko zależy od kategorii, bo może być i tak, że zapłaci mniejszą.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Dawid_554
#8 Zapaleniec#

@Knowhere Kategoria to: 

  • Kultura i rozrywka
  • Gry
  • Gry online (MMO)
  • Counter-Strike: Global Offensive  

wystawiam skina "skórkę" do csgo.

 

oznacz moderatorów
Knowhere
#21 Demiurg#

@Dawid_554 W takim razie różnica praktycznie żadna, bo na AL jest 7,9% prowizji, a na allegro 8%.
Uważaj tylko na ew. niedokończone płatności i naleganie mimo tego na przekazanie skina (bo były tu już opisywane takie przypadki, niejednokrotnie, bo akurat skórki z CS-a to dość popularna wśród naciągaczy kategoria). Dopóki wpłaty nie będziesz widział tutaj https://allegro.pl/moje-allegro/sprzedaz/srodki-i-historia-operacji to nic nikomu nie przekazuj.

______________

"złote myśli" xyz96: "Sprzedawcy zawsze byli, są i będą moimi wrogami na AG."😄

oznacz moderatorów
Dawid_554
#8 Zapaleniec#

@Knowhere dzięki za pomoc właśnie już miałem taką sytuację że ktoś kupił odemnie tego skina ale status płatności był jako - nieopłacony po czym oferta była zawieszona na 5 dni a po 4 dniach dostałem powiadomienie że osoba ta została zbanowana ponieważ była oszustem. Pozdrawiam i życzę wesołych świąt 🙂

oznacz moderatorów
LEW433
#21 Demiurg#

@Dawid_554 Widzę że wyjaśniłeś sobie wszystko do końca.

oznacz moderatorów