anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś / konkurencja może przepalić mój budżet na allegro ads?

MAMY ROZWIĄZANIE!
radoscZzakupow
#9 Pomysłodawca#

Jeśli mam ustawioną kampanię allegro ADS i oferty są widoczne w sponsorowanych - czy konkurencja może klikać wiele razy w moją aukcję w celu przepalenia mojego budżetu? 

@ko_alka@la_nika@nat_not@_HolaOla_ 


oznacz moderatorów
15 ODPOWIEDZI 15
serwis-texas
#19 Nestor#
oznacz moderatorów
konselo
#11 Animator#

napisali

wielokrotnym klikaniem w nią w krótkim czasie przez tego samego użytkownika

czyli weryfikacja tego samego użytkownika

oznacz moderatorów
serwis-texas
#19 Nestor#

@konselo 

Nie no to wiadomo. Tylko ja chciałbym wiedzieć ile kliknięć w jakim okresie czasu 🙂

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@radoscZzakupow w Allegro Ads mamy zabezpieczenia przed wielokrotnym klikaniem w ofertę w krótkim czasie przez tego samego użytkownika. 
Gdy takie działanie zostanie wykryte, sprzedający nie płaci za te kliknięcia. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika a czy przez klikanie wielokrotne rozumieć też można na chrome otwieranie wielokrotne na nowej karcie?

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

@la_nika a i 2 pytanko co jak ktoś kto klika ma odpalony vpn ukrywający jego ip i lokalizację

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@az1rael a co jego IP i lokalizacja ma do rzeczy? Przecież na tej podstawie nie identyfikuje się użytkownika. 

oznacz moderatorów
az1rael
#21 Demiurg#

a na jakiej skoro wszystkie dane identyfikacyjne ukrywa vpn? a konto na allegro można założyć na dane z czapy

oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@az1rael "a konto na allegro można założyć na dane z czapy" no jak zaczniesz klikać w te same reklamy jako zalogowany użytkownik to nawet nie trzeba się zastanawiać czy to nie ta sama osoba 🤣

A nie Twoim zdaniem VPN ukrywa zalogowanego użytkownika przed witryną. 
"wszystkie dane identyfikacyjne ukrywa vpn" - pierwsze słyszę, ale skoro tak twierdzisz to na pewno tak jest. 

oznacz moderatorów
radoscZzakupow
#9 Pomysłodawca#

a co jeśli nie jest zalogowany żaden użytkownik? 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael @radoscZzakupow dzięki za Wasze szczegółowe pytania, dopytuję zespół Allegro Ads jak to działa i dam znać, gdy tylko otrzymam odpowiedź. 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów
sl-aw-ek
#16 Inspirator#

@radoscZzakupow to nie ma znaczenia, przy takim zabezpieczeniu nie bierze się pod uwagę "zalogowanego konta" tylko jednego użytkownika realnie. Wchodzenie w techniczne aspekty takich rozwiązań w tym miejscu chyba nie ma sensu. 

oznacz moderatorów
radoscZzakupow
#9 Pomysłodawca#

Co w takim razie znaczy "jeden użytkownik realnie"? 

oznacz moderatorów
konselo
#11 Animator#

Zgodnie ze standardami Allegro mając na względzie przepisy RODO oraz zachowanie prywatności użytkownika weryfikacja jest jednoznaczna i rzetelna oraz zgodna z zasadami bezpieczeństwa Allegro ...

taką odpowiedź dostaniesz

a ... jedno z rozwiązań masz napisane wyżej

 

oznacz moderatorów
la_nika
Moderatorka
Moderatorka

@az1rael @radoscZzakupow otrzymałam odpowiedź i nie możemy udzielić informacji na temat szczegółów technicznych naszych algorytmów. 
Mogę Was zapewnić, że jako Allegro dokładamy wszelkich starań, aby nasze systemy zapewniały odpowiedni poziom zabezpieczeń, również przed wyklikiwaniem reklam przez konkurencję lub boty. Cały czas obserwujemy nasze metryki i optymalizujemy algorytmy tak, aby  prowadzenie kampanii reklamowych na Allegro odbywało się bez przeszkód 🙂 

   Monika
   Moderatorka


   _____________
   Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
   
oznacz moderatorów