anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Czy ktoś mi [powie jak uzyskać kontakt z Allegro

maszmet
#1 Nowicjusz#
 
oznacz moderatorów
8 ODPOWIEDZI 8

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maszmet napisz po polsku , choć mam wrażenie ,że wiem co masz na myśli 

oznacz moderatorów

maszmet
#1 Nowicjusz#

próbuję się jakoś z kontaktować z allegro i nie wiem jak bo ukryli się głębiej niż kret się zapuszcza - kiedyś można było do nich zadzwonić - lecz teraz to prechistoria

[edytowano]

oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@maszmet wiesz co ? ... od wczoraj mailuję z nimi odnośnie nieprawidłowo naliczonej prowizji i tak , połamalem 2 długopisy , zaksztusiłem się kanapką z serem , oblałem się kawą  ,a ile razy naplułem na ekran komputera to sam nie wiem .

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ja jak mam małe nieprawidłowości, kilka złotych zlewam na to szkoda czasu, więcej zarobię pakując paczki w tym czasie niż pisząc i udowadniając że nie jestem wielbłądem 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

mdrogeria
#21 Demiurg#

@kostas11 nie chodzi mi o kilka złotych tylko o wyeliminowanie błędu systemowego , rąbią nieświadomych sprzedawców , a temat już był tu wielokrotnie poruszany , zapoznaj się z tym wątkiem https://spolecznosc.allegro.pl/t5/zaawansowani-sprzedawcy/zwrot-prowizji/m-p/593492#M127879 

oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@mdrogeria ale ten temat jest znany od kiedy biorą prowizję od wysyłki, i dalej nikt tego nie naprawił u podstaw ?

________
Κώστας
oznacz moderatorów

kostas11
#21 Demiurg#

@maszmet tu masz https://allegro.pl/pomoc/kontakt ale napisz coś więcej na forum lubimy poczytać kryminały 😄

________
Κώστας
oznacz moderatorów

w_kiwi
Moderatorka
Moderatorka

@maszmet link do formularza kontaktowego znajdziesz tutaj - istnieje również możliwość umówienia rozmowy telefonicznej. 🙂

Wiktoria
Moderatorka


_____________
Podziel się z nami swoją opinią o Allegro Gadane i wypełnij ankietę.
oznacz moderatorów